Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ремонт на ел. стъклоповдигач Фабия


warfather

Recommended Posts

Искаш да кажеш че в самите моторчета има електроника?

 

CAN шини, модули, маси нули и прочие не ме касаят. Не искам да подкарвам заводска инсталация. Искам да управлявам 2 мотора.

 

Уточнявам:

1. От дясно слагам това:

$(KGrHqZ,!qIFEj-5dTfuBRqF5kMd2g~~60_12.JPG

 

2. От ляво слагам това:

$T2eC16hHJHIE9nysfrP7BRlqVSUJn!~~60_12.JPG

 

3. Правя си управляващ модул, четящ тия 3 бутона и управляващ на претоварване 2 четкови мотора (не вярвам да са стъпкови, но и да са - още по-добре) - като класически "глупави" електрически стъкла откак има такива въобще, и каквито имам на другото си возило.

 

Иначе казано - афтърмаркет, ползвайки оригиналните механики и мотори. CAN шини и прочие няма да пипам - не че не може, ама не виждам смисъл. Нито искам да се вдигат като пусна алармата, нито други функции от сорта. То и механика можа да си направя (имам собствени струг и фреза), и друго подходящ мотор да нанижа (например от китайски телоподаващ апарат - има доста компактни), но просто не си струва играчката, при положение че за примерно 300 кинта ще взема оригинални кори, мотори и механизми и остава да направя само тоците, с което и без друго по цели нощи се занимавам, макар и не по автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.