Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еърбег и др.


toigalbg

Recommended Posts

Колеги, преди около месец катастрофирах.. За щастие без тежко пострадали.

Отвори се еърбега. Блокира ми хидравликата. Искам да попитам (понеже още не са превели парите по гражданската на виновната) могат ли в еуратек да "отключат" хидравликата, защото ми казаха, че тя изключва за да недаде на късо. И второ - могат ли да се сменят само коланите (защото пиропатроните са аут) без еърбега, че той е 2000лв в ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хидравликата ти е най-малкия проблем - изтриваш краш-датата и си готов. Ако в коланите влизат два кабела безмислено е да сменяш само тях, трябва да се смени (препрограмира) управляващия блок. Важното е, че няма тежко пострадали, затова не жали пари за животоспасяваща система, каквито са еърбега и коланите.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение, ама като ги нямаш.... Ходих до една морга, днес ще разбера за цени на външните детайли които ми трябват. Да попитам - може ли да се закупи еърбег и колани от морга? Надежни ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГО на виновния водач би следвало да ти покрие абсолютно всички повреди според изготвения протокол от "виновната" застр. компания. Ако не - подаваш граждански иск за разликата. Аз също съм на мнение, че теоретично да се пести от ербег и пироколани (за да има за шпек и ракия) е ненормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГО на виновния водач би следвало да ти покрие абсолютно всички повреди според изготвения протокол от "виновната" застр. компания. Ако не - подаваш граждански иск за разликата. Аз също съм на мнение, че теоретично да се пести от ербег и пироколани (за да има за шпек и ракия) е ненормално.

Колега, от ГО на виновния ми изплатиха едва 1542лв... Само еърбега е към 2000лв, коланите са около 300лв на колан.

пс Би ли ми разяснил за този иск, към виновния водач ли се завежда, изобщо имаш ли опит?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГО на виновния водач би следвало да ти покрие абсолютно всички повреди според изготвения протокол от "виновната" застр. компания. Ако не - подаваш граждански иск за разликата. Аз също съм на мнение, че теоретично да се пести от ербег и пироколани (за да има за шпек и ракия) е ненормално.

Колега, от ГО на виновния ми изплатиха едва 1542лв... Само еърбега е към 2000лв, коланите са около 300лв на колан.

пс Би ли ми разяснил за този иск, към виновния водач ли се завежда, изобщо имаш ли опит?

 

Колега какви са тея цифри 2000 за еърбег, ти да не си германец на слънчев бряг че да те ограбват толкова?!?? Не струва толкова еърбега естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде да потърся?

Погледни в раздела магазини за части и завърти няколко телефона. Ще си спестиш доста пари. Оригинални части може да намериш не само в ЕТ, но само там еърбега ще струва 2к лева... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.