Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с запалването


skodafen

Recommended Posts

здравейте за втори път ми се случва следния проблем с запалването завъртам ключа на контакт но не светва лампата на подгрева (незнайно защо) колата се къса да върти но все едно не и се подава гориво върти но няма палене при повторен опит се случва същото,след като откача минуса на акумулатора и пак го закача,лампатата светва и колата пали от раз

ако на някой се е случвало или знае на какво може да се дължи това моля да помага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобен проблем имах и аз, но мойта е с бензинов мотор.

Понякога, много рядко ми се случваше да върти яко и да не пали. Запалваше след 2-3 такива опита. Проблема се оказа, че е от температурния датчик, който пращаше някакви нереални стойности. Дали той е наред може да се установи като се прочетат грешките с VAG COM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето диагностиката днес за малко да увисна на един паркинг 2 часа не искаше да запали

http://prikachi.com/images/130/2375130I.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте за втори път ми се случва следния проблем с запалването завъртам ключа на контакт но не светва лампата на подгрева (незнайно защо) колата се къса да върти но все едно не и се подава гориво върти но няма палене при повторен опит се случва същото,след като откача минуса на акумулатора и пак го закача,лампатата светва и колата пали от раз

ако на някой се е случвало или знае на какво може да се дължи това моля да помага

 

 

Релето което "пали" компютъра е най вероятно.

 

Със здраве

Габи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

днес смених въпросното реле №109 старото ми се видя разпоено,едно от крачетата играеше сериозно и беше леко потъмняло,релето струва между 20-30лв проверих в няколко магазина,това което взех е марка KAE уж немско за 24 лв и стотинки смяната му не ме затрудни,а дали проблемът е решен ще пиша допълнително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.