Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вътрешни звуци


far_seer

Recommended Posts

Привет на всички,

от известно време скърцанията и тропанията, които са традиоционни за коли, карани в България се учестиха

скърцането идва от вратите на шофьора и пасажера. Ако се заслушам ми се струва, че скърца откъм колана.... при свалени прозорци, скърцането понамалява...

Тропането идва от таблото, точно над бутона за аварийните. Срещах подобна тема, но правя сега и аз такава за да изясним едно нещо -> скърцането наистина ли идва от гумените уплътнения и кое е най-подходящото средство/препарат?

Тропането не ме дразни чак толкова много, защото се появява само при сериозни дупки, но скърцането е перманентно, най-вече при рязко намаляване или при каране по неравности, а от такива не можем да се оплачем. Също така облепянето с изолирбанд на скобите на вратите върши ли работа или е градска легенда?

Също така горната пластмаса на левия централен въздухоотвод трепери и трака... Има ли решение? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скърцането идва като цяло от ниското качество на таблата, които се монтират у фабиите и е неизбежно се появява след известен период от време. Най - безболезненото е да дадеш малко повече volume на музиката, щото другият вариянт, доколкото знам, е много тегав. Не съм запознат с подробностите, но предлагам просто решение на проблема- при мен действа smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, това, което предлагаш наистина е универсален лек... и все пак ако тези простовати методи, за които питам дали имат ефект, ако е така - никому нищо не пречи да ги направи smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.