Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

При включена задна скорост вентилатора върти по-силно !


sashom

Recommended Posts

Здравейте,

 

Колкото и незначително да е, е факт. Включа ли на задна и вентилатора се усилва многократно. Е , дали е многократно не знам ама е поне двойно. При вас така ли е?. Дали е нещо нередно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто автоматично ти вкл.на рециркулация,за да не си вкараш миризмата от отработените газове в купето на автомобила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто автоматично ти вкл.на рециркулация,за да не си вкараш миризмата от отработените газове в купето на автомобила!

И шуми повече поради този факт, което те навежда на мисълта, че върти по-бързо. Включи си и чистачките за да видиш, че задната също се включва сама(ако имаш такава разбира се). Голяма глезотия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Точно се канех да пусна тема по тоя въпрос когато попаднах на тази. Мислех, че е някакъв проблем в тоците на задните и вентилатора. Направо не е за вярване, че Чехите са направили тази безумна екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При миене на предното стъкло също би трябвало да ви затваря клапите

Това вече много на екстра отива... На моята фабия няма такива чудеса. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен го има и на една Fabia2 Elegance го забелязах.

Много готина екстра за да не вдишваш смрадта от течността за чистачки.

(Последно купих някаква зимна от Практикер, от която ми се повръща)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.