Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с компютъра на Фабия 1.2 НТР


РусенскоВарено

Recommended Posts

Пускам темата по молба на колегата Niculas

 

-------------------------------------------------------------------------

 

Здравейте, имам проблем, ще съм благодарен, ако споделите мнения и опит, ако сте имали или сте чули за подобен.

 

Колата е Шкода Фабия 1.2 HTP 40 KW

 

Проблема е следния: правена е диагностика, компютъра набива грешка на 3-тия цилиндър.

Местени са свещи и бобини, пак на 3-тия го дава, размених дюзите от 3-ти на 2-ри цилиндър, грешката я дава на 2-ри цилиндър (което е добре, само дюза ) казват ми да си сменя компютъра с нов (ако няма да се оправи, ще ме е яд )

 

Проблема с колата е, че като поработи малко по време на движение и падат оборотите, все едно съм натиснал спирачката като за последно. Гася колата, след което компютъра се рестартира и се оправя, но за кратко.

 

За всички идеи и предложения съм отворен, за нов компютър - само в краен случай.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво грешка записва? "Пропуски в запалването"?Мерни компресия и после ако трябва сваляй главата.

 

Cylinder 3 Misfire Detected след диагностика и местене на бубини и дюзи пак => Cylinder 3 Misfire Detected

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа- ама и аз не чета хубаво.. Сменил си дюзата и проблема вече е на 2-цил. Ама кой да чете.. Тогава смени дюзата, няма кво да питаш като сам знаеш отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа- ама и аз не чета хубаво.. Сменил си дюзата и проблема вече е на 2-цил. Ама кой да чете.. Тогава смени дюзата, няма кво да питаш като сам знаеш отговора.

 

 

след последната диагностика дава грешката само на 3 -ти цилиндър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.