Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Регулиране на фаровете


toigalbg

Recommended Posts

Колеги, след излизане от сервиз и смяната на десен фар, незнам точно какво са направили, но и двата фара, на къси, светят много, прекалено, високо. Много е кофти и се чувствам точно като някакво селско парче, когато извънградско останалите шофьори ми пускаха аварийки за да ги изключа, а аз им присветвах и с дългите за да им покажа, че това са късите ми. Та, някой може ли да ми каже от къде аз, или трябва да се иде в сервиз. Има ли нещо като "компютърно" нагласяване, защото аз едва ли ще мога да ги направя както трябва, все пак и аз трябва да виждам :) Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Друмник иди. :smt017

 

Сам първо е голяма играчка и второ, надали ще ги нацелиш както трябва да са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да претендиран да съм прав, но не трябва ли този, който е направил белята сам да си я оправя??

Откъде-накъде ще ходиш при нови майстори, като току-що си пълнил гушите на някакви, които са ти отворили нова работа... Аз поне бих се върнал там и щях да настоявам да си оправят белите :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип аз се връщам при тях, обаче... по-добре да дам 15 лв (обадих се в "Друмник") за да ми ги направят качествено. :) Благодаря на колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Извинявам се на колегата toigalbg, че му оспамвам темата, ама ако може roro81 да ни светне как става т`ва чудо полирането на фарове smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, като за начало ето тук: viewtopic.php?f=4&t=13042&start=0&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5+%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5 , и още доста чрез чичко google.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.