Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колеги как се проверяжа маслото в хидражликата


mihael nikolov

Recommended Posts

отворих капа4ето на хидравли4ната помпа и се вижда 4е има масло ама има ли някаква измервателна прь4ица или как се проверява дали е на ниво или не се пипа нищо < то ако има някакьв проблем тя ще си покаже колата ИНТЕРЕСУВА МЕ КАК ДА СИ ПРОВЕРЯ МАСЛОТО НА ХИДРАВЛИКАТА И ДАЛИ ОТ ЕТ ПРИ ПРЕГЛЕДИТЕ ГО ПОГЛЕЖДАТ И КАК ДА ГО СЛЕДЯ ИЛИ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ТО АКО ИМА ПРОБЛЕМ ЩЕ СВЕТНЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма щека при Фабия2 и Румстър :-k . Огледай хубаво казанчето - дали на него няма маркировка(като на това за антифриза). В мойта книжка така пише, но аз маркировка не виждам, ма може и да съм кьорав нещо smile049. Иначе си има лампа за хидравличната течност, пък и доколкото знам, я проверяват в ЕТ при прегледите. Не ми се е налагало да доливам досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гога и аз тогава сам кьорав щото и аз не виждам никакаки мерки а и то нали казан4ето нали не се вижда а на капа4ката има едно като щеки4ка ама няма нито минимум нито максимум на нея а в казан4ето има масло то се вижда ама аз не сам свикнал така без да мога да си го наблюдавам дано поне светне ако има проблем от ЕТ да са го проверили 4е нали ми сварши гаранцията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гога и аз тогава сам кьорав щото и аз не виждам никакаки мерки а и то нали казан4ето нали не се вижда а на капа4ката има едно като щеки4ка ама няма нито минимум нито максимум на нея а в казан4ето има масло то се вижда ама аз не сам свикнал така без да мога да си го наблюдавам дано поне светне ако има проблем от ЕТ да са го проверили 4е нали ми сварши гаранцията

Значи може би при различните модели е на различно място сложено казанчето. :-k При мен е в ляво в коша, най-отзад и се вижда. И няма щекичка на капачката. И маркировка отвън също няма smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може защото твоя двигател е тди за това да е там на моята кола не се вижда казан4ето само капа4ката а самото казан4е е долу под акомулатора то4но в предния ляв калник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.