Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

2DIN мултимедия за Супърб


pvatanasov1

Recommended Posts

Здравейте,

след около месец ще пристигне и моята колица \:D/ . Не съм си поръчвал друга медиа и ще си дойде с класическия Swing. Много скъп ми се видя тоя Colombus. Та реших да си закупя после по-евтина медия. Разгледах много сайтове и най ми допадна това като цена и възможности:

http://carshop.bg/Dvoen-din-za-SKODA-Octavia-III-DD781ST

 

Според продавачите, това става за Супърб но аз искам да попитам някой има ли опит с това устройство ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в ЕТ ми предложиха Зенек, но ми оскат с 1000 лв повече. Не ми се дават ! И защо да са по-добре ? Кое им е предимството, заради което да им дам 1000 повече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

аз от 2 дена съм със zenec nc2010 и за сега ми харесва цената е ~2500лв с монтажа от тояга

монтираха го бързо, но се наложи да изчакам 30-40 мин за рамка, че нямаха за новия супърб

радиото вади добър звук, двд-то работи нормално, divx не съм пробвал все още, навигацията е iGo 8.3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

Аз обаче не мисля да слагам Zenec. Въпроса ми беше някой дали ползва друго по евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
...Въпроса ми беше някой дали ползва друго по евтино.

http://cgi.ebay.co.uk/SKODA-MFD3-DVD-SAT-NAV-RNS-510-COLUMBUS-GPS-DVD-MP3-/140471406653?pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item20b4bf903d

Колега от това ще си най-доволен, сигурен съм!

Преди повече от година си купих RNS 510 от eBay и съм много доволен.

Ако се разтърсиш може и по евтин да си вземеш...

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.co.uk/Skoda-navigation-RNS-510-COLUMBUS-RNS510-MFD-2010-LED-/300487813380?pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item45f6782904

Този ти е с гаранция и LED подсветка.

Между другото монтажа сам може да си го направиш за 10-на минути...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво става с това което е в средата на конзолата "Passenger airback OFF"? Не съм сигурен дали така се пише. :oops: Не се ли припокрива с мултимедията или това не е проблем. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Swing е малко по-различен от другите 2дин системи. На снимките се вижда, че вероятно ще ти трябва и допълнителен модул за да можеш да монтираш система от подобието на изброените до тук и по този начин ще имаш и въпросния надпис за еърбега.

skoda-superb-options-03.jpg

swing.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е доста изпипано и не излиза скъпо - към 650 лв :

 

http://www.alibaba.com/product-gs/25257 ... 7608_.html

 

На дисплея му се показват парктроника и климатроника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Али Баба,нямаше ли нещо общо с четиридесете разбойника и Приказки от хиляда и една нощ? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти имаш ли го това или само си попаднал на него в нета. Бих искал тествани предложения, че то иначе варианти много. smile021

И каква му е цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами , това според болшинството притежатели в руския сайт на Шкода е най-доброто за момента. Аз нямам . Имам си двоен DIN - STREAM MP3 . Ако се не лъжа такова има колегата simicoil от Русе . Питай го за отзиви ! :) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

от няколко дни Zenec-а си има другарче - един alpine mrp-f600 и нови говорители (старите на боклука).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от няколко дни Zenec-а си има другарче - един alpine mrp-f600 и нови говорители (старите на боклука).

Колега ако обичаш пусни снимки и ако не те притеснява да ни споделиш финансовата част на покупките. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки утре, че в момента съм командировка във варна, но без колата.

зенека ~2500, усилвател + смяна на всички колонки + изолация + труд и разни подобни ~1800

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно е! Даваш ми повод за размисъл smile001

Имам няколко въпроса! Климатроника и парктроника автоматично ли се разпознават или има нужда от допълнителни гимнастики? Може ли да се инсталира допълнителен навигационен софтуер например Гармин? Антената за навигацията какво представлява? Имаш ли интеграция с максидота (навигация и аудио) и бутоните на волана ти работят както с оригиналното радио?

Май това е засега smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи климатроника се разпозна автоматично, парктроника се разпозна след ъпдейт на CANbus-a, защото супърб-а бил много нов.

Стандартно си идва с iGo 8.3 и карти за цяла европа и някои руски републики. Не съм пробвал да слагм друг нав. софтуер, аз съм си фен на iGo-то,това беше и една от причините да се спра на зенек-а.

Антената е една кутийка колкото кибрит и се слага някъде под таблото.

Нямам бутони на волана. Казаха ми че интеграцията е възможна само ако максидот-а бил в комбинация с бутони на волана, в моя случай няма интеграция защото съм нямал управление от волана, иначе на максидот-а се появяват стрелки и напътствия, всичко останало си работи като с оригиналното радио. Само дето сега звука е много много по-добър.

Иначе може да се гледа ДВД, Телевизия (ДВБ-Т) но аз забравих да си купя антенната част за ТВ-то и затова засега нямам ТВ, могат да се свържат и две камери (предна и задна) които да спомагат парктроника. Ако тези камери можеха да гледат и нагоре весто само надолу и напред/назад щях да си сложа.

Bluetooth-а ми се върза веднага с GSM-а.

 

Понеделник до Сряда съм командировка във Варна, някой ако има интерес може да го види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Купех си Navitex - 6 в 1, като акцента е цифрова телевизия. Тъч дисплей + дистанционно. Перфектна е и струва само 1300 лева. На фона на всички предложения към момента това беше най-доброто като цена - качество. Звука е добър. Тествах DVD-то, Хавигация i-go 8.4, блутута е приличен, опция за камери, AUX, USB, интерфейс за iPhone и какво ли още не... Това след 2 г. търсене.... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.