Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

неравномерно износване на задни гуми


skodafen

Recommended Posts

здравейте от доста време си блъскам главата с това износване,редно ли е или не според вас на това място гумата да не се износва изглежда изглежда като черта но на пипане е релефно,гумите са на 2000км

post-2774-138453248824_thumb.jpg

post-2774-138453248833_thumb.jpg

post-2774-138453248842_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е дефект на гумата

 

Не бих казал! По-скоро си мисля за стърчаща пластмаса/кабел който опира в гумата. Самия факт, че е черно показва, че контакта продължава и гумата не може да се изцапа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неизносена гума в средната част, говори за ниско налягане на въздуха в нея. Но само една такава чертичка? Честно казано не съм виждал такова нещо. Все още ти е нова гумата, наблюдавай я, не бързай, все пак 2 000 км. за задна гума е едно голямо нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и двете задни гуми имат такава чертичка помпя ги на 2 бара,отпред са същите (от една партида са),но нямат такава чертичка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобни неравности на задни гуми на пасата, но с по-изразени вълни и се проблемът се оказа в амортисьорите - дано при теб да не е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.