Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia 1-стъкло


danko

Recommended Posts

Здравейте отново,

И отново имам проблем, някой е хвърлил камък по предното стъкло докато колата беше паркирана пред блока. Сега от долния край на стъклото има пукнатина дълга около 15 см. Какво е вашето мнение, колко ще струва едно ново предно стъкло и подмяната му.

Благодаря предварително за отговорите.

Yordan smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е че се лепи,става сполучливо - все едно никога не е било пукано,но за жалост изтрайва кратко - около 2 месеца и после пак се появява пукнатината smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не става с лепене! Аз имах същия проблем - пука се. 150-160 лв. е тонираното. Втората цена е с уплътнение, което те ми казаха - било по-добре! smile049 За два месеца, нямам оплакване, но ходих в друга хасковска фирма. Цените в Кобра са същите, но много недоволни. smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е че се лепи,става сполучливо - все едно никога не е било пукано,но за жалост изтрайва кратко - около 2 месеца и после пак се появява пукнатината smile049

Зависи кой и как го лепи. На старата ми тойота е залепено преди десетина години от Стоян (Дианабад) и новият собственик още си я кара така. На Камрито също е лепено (преди година) и изобщо не си личи да е имало пукнатина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналия месец за Фабията в Кобра: китайско стъкло-180лв, европейско-235лв. Аз избрах европейското и крайна цена с монтаж и стикери беше 259лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, не се лъжи да го лепиш. Аз на мойта Оки 1 като я купих имаше снежинка от камъче. За тая снежинка Стоян от Дианабад (който е добър не го успорвам) ми взе 70 или 80 лв. Стъклото не мръдна там където беше лепено близо една година. В последствие реших да го сменя (през застрахователи естествено) и ходих в кобра. Около 165 лв беше китайското стъкло, около 260 беше европейско. Знам че със смяната на европейското стъкло и стикерите ми взеха около 270 лв. Казвам ти д ане го лепиш , щото разликата в цената ще е от порчдъка на 100 - 120 лв. А за тич пари по-добре чисто ново стъкалце.

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

И отново имам проблем, някой е хвърлил камък по предното стъкло докато колата беше паркирана пред блока. Сега от долния край на стъклото има пукнатина дълга около 15 см. Какво е вашето мнение, колко ще струва едно ново предно стъкло и подмяната му.

Благодаря предварително за отговорите.

Yordan smile035

 

Приятел давай смело в Кобра, но първо мини през застрахователите си ( предполагам имаш каско на колата ти ) за да ги заведат като щета и после смяна.....би трябвало да платят на 100% щетата колегите!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15см е много, не е за лепене. Иначе аз обратно на колегите - не бих препоръчал кобраджииските стъкла. Щото нямат нищо общо с фабричното на О1. Лесно се драскат, пукат се от минимални интервенции. То имаше една тема за стъкла.... Май в момента е все тая какво ще вземеш - китайско, "европейско" или от Еуратек - все едни и същи говна се продават. Аз лично от Кобра смених на старото Ауди задното, при това с "европейско". После както ме светнаха европейско е, ама от европейската част на Турция :) Що мислиш ти казват "европейско", а не от къде точно е дошло. :) Много съм недоволен, зимата нагревателите почват да топлят като паркирам в службата. Отделно че самите нагреватели се късат даже и като забършеш стъклото с кърпа, уплатнението се разлепи.... Абе свинска работа. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА питам - застрахователите покриват ли цената на стъкло от ЕТ? Колко пари дават застрахователите за предно? Или зависи от застр. премия на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА питам - застрахователите покриват ли цената на стъкло от ЕТ? Колко пари дават застрахователите за предно? Или зависи от застр. премия на колата?
зависи от "овехтяването" или поне мойте застрахователи така ми казаха ако е под 5 години щели да ме пратят в еура тек ако е над 5 години отиваш в Кобра :lol:

 

п.п за всяка щета важи това провило имаш нова кола правят ти я в еура тек с оригинални части,имаш стара кола правят ти я във възможно най-евтиния нескопосан "доверен" сервиз с възможно най-евтините части

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.