Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия 1.4 16- въпрос?


plamen_76

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам нужда от помощ и незнам вече какво да правя, направо се отчаях. Моля ви, ако можете да ми помогнете.

Имам Шкода Фабия 1.4 16в 2001г. бензин. Като си я карам и изведнъж се получава едно придърпване за момент и след известно време пак се повтаря и така и не разбрахме от какво е. Нито отчита грешка на компа....незнам какво да правя.

АМоля ви, ако можете да помогнете предварително ви благодаря.

 

EDIT Blackpearl: Колега , преведох ти поста, пиши на кирилица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистил ли си дюзите скоро? Не е лошо да покараш 200-300 км с добавка за почистване /примерно Хелиос, като евтин и читав вариант/ и да видиш дали ще помогне. С какъв бензин я караш колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за съвета, такава добавка сложих вчера и минах някъде към 150км. Обаче така изглежда, че трябва да мина повече км. Благодаря пак!

 

EDIT Blackpearl: Колега, редактирах ти поста ОТНОВО. Всяко следващо мнение на маймуница се трие без предупреждение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.