Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за подмяна на филтър 6Q0129620


giamche

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Прочетох внимателно темите за подмяна на поленов филтър и успях да го сменя без проблеми.

При подмяна на филтрите в ЕТ обаче ми връщат 2 филтъра:

- 6Q0819653 B - поленов филтър с активен въглен (който смених с АС2532 на UNICO FILTER, закупен от магазина на В. Левски в София за 14,60 лв.)

- 6Q0129620 - по-малък и по-дебел филтър (прилагам снимка на оригиналният етикет)

 

Прегледах ръководствата, но не открих място и схема за подмяна на втория филтър (6Q0129620).

Моля за помощ.

Бих желал поне тези манипулации да извършвам сам, а не в сервиза на ЕТ, защото мисля всички са наясно с ценообразуването (приемчик, дежурен инженер, дежурен монтьор, дежурна чистачка, такса отвинтване на гайка, такса хващане на гайка, такса поставяне на гайка в предварително подготвен специален съд за поставяне на развинтени гайки и прочие...)

предварително благодаря на всички, които ще се отзоват.

ПП

колата е Шкода фабия комби 1.4 ТДИ.

post-6885-138453250691_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменям всички филтри заедно с маслото на 10 хиляди

 

маслен, въздушен, горивен и поленов. Даже поленовият на 5 хиляди, в тази градска мръсотия и прах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.