Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Демонтаж дръжка и патронник шкода фабия


abi

Recommended Posts

Здравейте колеги! Доста се поразрових във форума, но неможах да намеря инфо за демонтажа на дръжката и патронника на шкода фабия. Тъй като партоника превъртя и не се заключва и отключва предната лява врата, като само тя е с патронник.

Тъй като и двете машинки за ел.стъклата са изгоряли по неведоми божи пътища, ако имате инфо за цени ще съм благодарен!

Но на първо място е сваляне на дръжката и патронник,пренареждане- но проблема е свалянето на бравата-как става?

Предварително Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От страни на вратата има гумени тапички. Сваляш тапичката срещу патрона и с торксово ключе разхлабваш, но не развиваш!!!!!!!!!!!!!!!!! до край болта. След това патрона може да се свали с помощта на ключа. Забравил съм вече как точно ставаше, но е нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ! И аз така мислех, но да съм сигурен!

Да ми кажете цена на моторчетата за ел.стъклата с електрониката и без електрониката, че и двете са изгорели като факли?

Аз ги намерих за по 100лв. бройката с електрониката-Добре ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.