Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Roomster RS!


Biohazard

Recommended Posts

Аз очаквам да пуснат РС версия, на софийските тролеи. Честно казано, нищо РС-ово не виждам в тоя Рум-стър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквам да пуснат РС версия, на софийските тролеи. Честно казано, нищо РС-ово не виждам в тоя Рум-стър

 

Ще видиш, ще стане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска в Шкода ме увещаваха, как новата Фабия нямала нищо общо...

Били работили много и найстина била спортна и тн......

 

Явно и по Румстъра много ще са работили, да стане и той спортен! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме прощават колегите от форума-притежатели на Румстър, ма някак си понятията "спортна" и "баничарка" не си подхождат...Даже и да му сложат по-читав двигател, за какво ще му е - да докарва на място баничките, докато са топли? smile048 Както е написал и колегата evin, някак си двете концепции не си подхождат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

погледнете на това от друга страна, един ден всички Шкоди ще са РС. Коя друга марка ще се похвали с толкова smile117 автомобили?

 

 

Поздрави! smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До някъде съм съгласен, ама и донякъде ми прилича на изказването на един индивид, който не се гордея, че познавам, който има подобно мнение за M пакета на X серията на BMW :mrgreen:(демек, к`во спортно може да има в един джип?).

 

За всеки влак си има пътници - колкото Скаута е високо проходим, толкова и това ще е нещо супер спортно. Но го купуват, защото най-малкото изглежда различно smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румстъра ми е около 50 пъти по-симпатичен от фабиата преди фейслифта, ама това е друга тема... просто не е кола за RS пакет, нищо лично към румстъра!

 

Ако толкова ги бие спортната съчма чехите, да вземат да пуснат едно двуврато ИСТИНСКО спортно купе на базата Гоуф 6, че и без това Гарде/Рапид си нямат наследник smile056

 

Усещам после как Сироко-то ще го заболи много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако толкова ги бие спортната съчма чехите, да вземат да пуснат едно двуврато ИСТИНСКО спортно купе на базата Гоуф 6, че и без това Гарде/Рапид си нямат наследник smile056

Имаше един много симпатичен прототип на ШкодаTudor, но така и не видя бял свят!

post-4842-138453253374_thumb.jpgpost-4842-138453253414_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е красива! Не я бях виждал

Точно такъв тип купе няма във ФАГ

Ама явно Големия брат е казал НЕ :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ако толкова ги бие спортната съчма чехите, да вземат да пуснат едно двуврато ИСТИНСКО спортно купе на базата Гоуф 6, че и без това Гарде/Рапид си нямат наследник smile056

Имаше един много симпатичен прототип на ШкодаTudor, но така и не видя бял свят!

Е как ще види бял свят!?! Как ще се продава тогава Ауди и Гоуф? Няма да им излезе хич сметката на всемогъщите VAG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото си спомням, имаше някакви смени в ръководството и се отказаха да я произвеждат :roll:

иначе я бяха представили 2002 на изложението в Женева, към 200 коня, V6... ма уви! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.