Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Octavia 1 L&K 20 V Turbo


Octavia1.9TDI_99

Recommended Posts

Здравейте Българи!

Е дойде време и да се похваля!!! Аз съм новия собственик на продадената от 1.8Т - Skoda Octavia 1 L&K 20 V Turbo!!!

Защото темата вече е заключена - затова повдигам нова.

Първо - ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ на стария собственник!!! smile126

Изключително рядко гледана и поддържана кола!

Търсех дизел, но след като се нагледах и наслушах на какви ли не легенди по автокъщи и пишман "частни продавачи" за пореден път се убедих че покупката на читав дизел втора употреба си е направо mission impossible.....

Имах късмет с първата Октавия, която е дизел, и съм сигурен че и новата придобивка ще ми служи вярно!

И за последно - още от сега давам заявка за чаканата от 1.8Т - Yeti 1.8 TSI - ако я гледа така както Laurenkata след 10 години, да сме живи и здрави, му я отнасям като куцо пиле домат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,

Много безаварийни километри ти желая. Надявам се да те виждаме на срещаите пред НИМ.

 

поздрави smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

 

Благодаря на Octavia1.9TDI_99 и като единствен коментар мога да кажа, че всеки път , когато съм сядал зад волана на тази Octavia съм се чувствал щастлив човек smile168 ......, мисля че това е познато нещо за повечето хора във форума и съм разбран добре.

 

Относно коментара на колегата от Варна - Redline,

благодарение на много добрата отстъпка и гъвкавост на Eуратек =D> успях да се вместя във определения бюджет, да поръчам следните екстри и колата ще е рядкост за нашия пазар (досега не е поръчван кожен салон например):

 

Черна перла

Адаптивни ксенонки (тъй като Йетито няма прожекторни фарове)

airbag завеси задни седалки

Hill Hold control

Koжeн salon LYNX - лицева кожа

метални капачки на педалите

джанти Annapurna

гаранция 4 год

затъмнени задни стъкла

стелки лято+зима

Пакет за лоши пътища

Хромирани рейки

3 спицов волан

Плюс Side sill covers, Decorative lateral strips, Decorative covers of side mirrors, Decorative protective cover of the rear, Decorative door sill covers (има ги всички в каталога)

 

 

Единственият проблем е срока на доставка ](*,) , но казаха ,че интереса към колата във Европа е огромен и това е най-доброто ,което могат да направят. От доста време чета форума за Йети във Briskoda и по едно време дори бяха започнали да отказват поръчки за стъклените покриви, поради невъзможност да задоволят търсенето. Иначе било нормално за кола с повечко екстри да се чака 6 месеца.

 

 

Със здраве на всички форумци smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те хората в Европа продават, да не са като наште безхаберници в България.

 

Честито за придобивката, честито и на колегата за поръчана нова Шкода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на Skoda феновете,

 

До колегата Valdo - това е най-последното което четох в Briskoda относно доставките на Skoda в Обединеното Кралство. За Йети съм чел по-лоши неща, но не ми се рови сега да пращам линк.Нека да видим дали ще спазят моя срок от 130 дни......, иначе :smt0344. Промених гаража, мерси за напомнянето.... smile092

 

http://briskoda.net/forums/topic/175590 ... ery%20time

 

Благодаря на Black Pearl за честитката!

 

Поздрави/ 1.8 Т

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.