Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

EGR проблем! Как да имитирам дейност?


magentis

Recommended Posts

Здравейте, дали някой има идея как да излъжа компа на фабийката че, EGR-а работи, като всъщност не е така? Споменаха ми че, имало някакви ел. джиджатки!!! Някакви идеи??? Не че не мога да го сменя, но предпочитам всичките изгорелите газове да си ходят по предназначение... в ауспуха, а не в мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за тази работа...първо трябва д аго запушиш най-добре и после да му лъжеш компа......

С какъв двигател си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука тази дейност ни куца броят се на пръсти хората които могат да ги правят тия работи ама май са по-близки до джамбазките среди отколкото до сервизните :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука тази дейност ни куца броят се на пръсти хората които могат да ги правят тия работи ама май са по-близки до джамбазките среди отколкото до сервизните :lol:

можем не ни куца....ама да беше казал какъв е двигатела-щото не е еднакво на всички smile175

според теб защо съм споменал за изискването за гараж smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Питай тук:

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=44549

или тук:

http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=6022

Отсега ти казвам че цената на този ремонт е соленичка и аз карам със същия проблем smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.