Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпросче за ксенони на октавия тур 2008г


vrminev

Recommended Posts

Колеги имам горе посочената кола вече доста подобрения и направих и мисля че и липсва ксенон да и сложа. Та въпросчето ми е колко парички струва да сложа на късите колко на дългите . Има ли смисъл да влагам в фарове парички.

И на кой къси или дълги е по добре да сложа. Знам само че колата фабрично е с лупи на късите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София - Боби Доктора може да ти помогне и да отговори на всичките ти въпроси! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си купи фарове с 4 лупи-от рс или Лауренка,или си сложи ксенона на лупите на халогените-и ги ползвай за дневни примерно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти едно сайтче със ксенонови системи http://www.xenonvision-bg.com/products/productstype

Аз лично от там си купих за моята H4 bi-xenon(200лв.) за къси и дълги и Н3(155лв.) за халогените. Успех. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива фарове и съм сложил на лупите които са Н3 и съм доволен от светлината.

Препоръчвам ти LUXIMA, хората са точни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късите и дългите светлини са в една крушка.Лупата ти е халоген за мъгла.Н4-Bi-xenon

Днес проверих напълно си прав . Ако сложа там ксенони имам ли възможност да избирам дали да сложа къси или дълги там. И да попитам Н4- Вi- xenenon добри ли са. Ще стане ли хубаво . Въпросите ми са много тъпи ама съм крайно не запознат .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, нали по-горе ти обясниха, че Н4 са ти късите и дългите, които са с общ рефлектор, а Би-ксенона, затова се монтира там, за да ти "святка" и на къси и на дълги. Има варианти на къси да ти е ксенон, а на дълги обикновена лампа, но запомни - ЗА КЪСИТЕ И ДЪЛГИТЕ СИ САМО С ЕДИН ЦОКЪЛ.

 

Съвет от мен е да не слагаш на основните фарове ксенон, щото ако не е фабричен, заслепява колегите и ушите ти постоянно ще "горят" ако караш вечерно-много заслепяват.

Сложи си на халогените с цокъл Н3, визията е перфектна, пък и на магистралата като те видят в огледалата ти правят път, щото ксенона монтиран на лупите изглежда като заводски.

 

успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенон на фарове без лупи = пълна селяния

Директно им праскам дълги (4х Night Breaker smile021 ) на всички, които си мислят само за своя гз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенон на фарове без лупи = пълна селяния

Директно им праскам дълги (4х Night Breaker smile021 ) на всички, които си мислят само за своя гз

 

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксенон на фарове без лупи = пълна селяния

Директно им праскам дълги (4х Night Breaker smile021 ) на всички, които си мислят само за своя гз

 

 

:smt017

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.