Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С какво да си залепя третия стоп?


Peshuraan

Recommended Posts

Има някакво лепило на loctite гел имате ли представа дали ще стане защото ми казаха че може да ми спука прозореца тези лепила моментните 10x предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно са ти казали - моментните лепила реагират РАЗЛИЧНО при температурно разширение (свиване) в сравнение със стъклото. Отиваш при някой автостъклар. (Аз отидох в Кобра) и ги молиш да ти дадат от силикона, дето се лепят стъклата (за да не купуваш цял флакон). Първо се маже стъклото с праймер (едно такова черно) и после след като изсъхне се нанася силикона и се лепи. НЯМА НЕЩО ПО-ЗДРАВО и еластично от това. А и е специално пригодено за стъкла все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали ще го спука но трябва да издържа на ниски и високи температури......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.