Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Лайсни


milen.orcev

Recommended Posts

Колеги,на фабията ми няма лайсни на вратите,могат ли да се монтират допълнително в ЕТ?Нужно ли ще е да се дупчат вратите за щипки или има и друг начин за поставяне?Предлагат ли се като допълнкителен аксесоар в ЕТ?Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат да се поръчат допълнително, лепят ги и последната ми информация че струваха май към 90 лева. smile027

П.П - не си написал за коя фабия става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За фабия 2 фейслифт става въпрос.Тия 90 лева с лепенето ли са или само лайсните,нали за тези дългите говорим,дета са като отваряш вратата да я пази от одраскване в друга кола или стената на гаража примерно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те излъжа дали са само лайстните или и труда е включен, иначе аз говоря за тези страничните на вратите. Може и да има някаква промяна в цената. Най-добре се обади в ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си слагал декоративни лайсни. Струваха, 108лв. Залепих си ги сам. След няколко премервания, внимателно ги залепих. Лайсните имат лепило и само трябва да махнеш защитната лента /като тиксо/, притискаш и са ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10-ина месеца си купих лайсни за Фабия 2 от ЕТ за 65 лв. Монтират се като се махне само защитната лепенка и се притиснат към вратите. Подробна инструкция има в комплекта. Перфектно стоят на Королата и са почти 5 пъти по-евтини от тойотските :smt017. И на Фабията слагах преди няколко години - за Фабия 1 хечбек цената беше 72 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години за Фабиа 1 хетч комплектът лайсни беше към 70 лева,по отделно по-скъпо излизаше. Много ме впечатлиха инструкциите, беше дадено точно до мм как да ги залепи човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема. Може ли някой да ми каже как се смъква облицовката на предната колона на Фабия 1. Имам предвид тази пред предната лява врата(шофьорската), или лявата колона на предното стъкло. От страната на вратата я държи бяло уплътнение на вратата и отдолу е "затисната" от таблото. Аз си мисля .че сигурно първо се сваля(изважда навън) уплътнението,после се дърпа и издърпва нагоре за да излезе отдолу? Има ли щипки за чупене?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изваждаш уплътнението и внимателно дърпаш пластмасата. Държи се на три щипки. Откъм таблото нищо не я държи.

П.П.: Да те успокоя, че щипките не се чупят, защото са метални. Чупят се пластмасовите им легла в облицовката. Така че вниметелно с дърпането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.