Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

странен проблем


acho fabia

Recommended Posts

не знам в коя тема да пусна коментара .Та проблема е следния - нямах 12 в на запалката , резултата изгорял бушон , нямах под ръка /15 ампера / , та реших да взема съседния / също 15 ампера , да ги разменя , и да видя дали ще се оправи / тока дойде , само 4е светнаха много лампи на таблото :) , естествено без бушон / абс , аср , датчика за изпускателната система /Отидох да бензиностанцията , взех си бушони и замених изгорелия , датчика за изпускатекната система остана да свети и при движение , и така до сега , сигурно компа записа някаква грешка , skoda fabia 1.4 tdi 2008 g е колата , странното е че за този датчик нямаше бушон , като преди това нямаше проблем , а в момента точно тои свети , не съм объркал местата на бушоните , моля колеги помагайте , някои може ли да постави снимка с бушоните или схема на вашите бушони на фабия 2 , аз на таблото над бушоните имам , но не знам как е при вас и дали някои не е пипал преди мене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много колега , от диаграмата се вижда че 46 наистина е празно / няма бушон / тоест разменил съм 48 / абс / със 47 / запалка 12 в/ , и при мене нямаше бушон , но на схемата на капачето точно за 46 дават изпускателна система / каквото ми свети , незнам какво стана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от какво може да свети този датчик

 

Като направиш диагностика ще разбереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.