Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1.8 TSI /118 kW/160 k.c.


padrino

Recommended Posts

Предполагам това е колата в Еуратек за която говориш:

http://www.cars.bg/u246969

 

Да, точно тази е... за която се чудя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Вече мога да се похваря, купих колата и страшно й се кефя... прави бяхте за двигателя.. върви страшно.

Благодаря на всички, които се отзоваха с коментарите си и ми помогнаха в избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега видял ли си тази обява

 

Януари 2010та първа регистрация, а не е фейслифт. :-k Няма да се изненадам и на други несъответствия :roll:

Е що, аз ако сега си взема една от тези 6-те http://abs.euratec-auto.eu/Public/home.aspx нова преди фейслифта ще е 2011г. Какво е несъответствието. ЕТ предлагат всичко, което им е останало на склад. Кеф ти преди фл. или новата. Гледаш цените и което ти е по- изгодно и ти харесва.

Поздрави и честито на колегата за колицата, със здраве да я кара! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Вече мога да се похваря, купих колата и страшно й се кефя... прави бяхте за двигателя.. върви страшно.

Благодаря на всички, които се отзоваха с коментарите си и ми помогнаха в избора.

 

Честито, жив здрав и много безаварийни километри да и навъртиш! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Супер избор си направил. Ще останеш доволен от двигателя.

Чакаме снимки и още впечатления. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Ще гледам тази събота и неделя да я снимам и ще кача снимки... относно впечатленията... вчера я изкарах от ЕУ с летни гуми /Матадор/, с които едва не се убих през 6 км. до сервиза на Диана. Трябва да кажа, че това са най-лошите летни гуми, които съм карал... на +4 С не държат нито на мокър асфалт, да не говоря за павета. След като сложих нови зимни гуми нещата осезаемо се подобриха, колата престана на играе и започна да "слуша"... :D. Освен гумите други забелешки нямам... :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матадора направо го хвърляй, а на пролет си вземи читави летни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Ще гледам тази събота и неделя да я снимам и ще кача снимки... относно впечатленията... вчера я изкарах от ЕУ с летни гуми /Матадор/, с които едва не се убих през 6 км. до сервиза на Диана. Трябва да кажа, че това са най-лошите летни гуми, които съм карал... на +4 С не държат нито на мокър асфалт, да не говоря за павета. След като сложих нови зимни гуми нещата осезаемо се подобриха, колата престана на играе и започна да "слуша"... :D. Освен гумите други забелешки нямам... :)

Поздрави

Честито колега, много безаварийни километри :) А Матадор-а е страшна трагедия. Хвърляй го =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви зимни сложи?

 

Сложих Continental 830T... няма никакъв сняг, за да ги пробвам, но скоро ще имам тази възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка! Твърде късно чета темата и давам мнение, но все пак за информация на всички, ако автомобилът е бил лизингов и подържан в ЕТ, то няма никакъв проблем да се види пълната сервизна история на колата през годините. Това дори може да стане и по телефона, ако имаш номер на рамата и приемчикът е в достатъчно добро настроение! :) Така че при повече желание можеше да разбереш кога, какво и как е сменяно и най-важното - дали е имало тежък удар или просто козметични интервенции! :)

 

Безаварийни километри! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Честито колега и съм с такава даже същия пакет и съм много доволен от мотора. Много еластичен и пъргав и в същото време сравнително икономичен. Иначе относно гумите моята дойде с Continental Sport Contact 2 16" не знам защо, но съм им благодарен на Еуратек. Вземи си такива за лятото и ще ти е супер колата.

 

Безаварийно каране! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.