Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ !mp3 на новата ми гордост SKODA Fabia 1.2 HTP иска код


yavormikov

Recommended Posts

Здравейте . mp3 на новата ми придобивка иска код как може да се декодира .Помогнете :roll:

модела е made in Portugal by Vesteon vp68bf-18c815-ae бар кода е SKZ7Z3H0014444

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. Аудио с-мите на VAG не могат да се разкодират чрез сериен номер и калкулатор. Използват се програматори, които да прочетат софтуера на радиото и да го декодират. Самия софтуер на радиото има силна криптировка и обикновено самото сваляне се извършва с директно четене от чипа (запояват се няколко проводника по платката на радиото, чете се софтуера, разпояват се...).

 

Занимавам се с такива неща, но честно казано с шкода не съм го правил все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай си документацията, по принцип би трябвало да го имаш на картонче. Поне при Форд си спомням, че беше така smile049

Ако го нямаш в Еуратек ще го отключат, не се напъвай да заплащаш за услугата обаче.

За да изгубиш кода може би си разкачил акумулатор или радиото?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в еуратек ти взимат кода от нета.Програмата се свързва с базата данни на ВАГ групата :mrgreen:

Аз миналата седмица минах по този път.Записах си го вече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

За да изгубиш кода може би си разкачил акумулатор или радиото?!

 

При моята октавия, откачах акумулатора, но преди това мислех да си запиша всички станции на листче и тогава товарищ Димончук ми каза, че няма да ми изчезне радиото - така и стана. Следователно - батерия в самото радио или флаш от която да си чете настройките при пускане обратно?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

За да изгубиш кода може би си разкачил акумулатор или радиото?!

 

При моята октавия, откачах акумулатора, но преди това мислех да си запиша всички станции на листче и тогава товарищ Димончук ми каза, че няма да ми изчезне радиото - така и стана. Следователно - батерия в самото радио или флаш от която да си чете настройките при пускане обратно?

 

Поздрави

 

Нито 1 от 2те :)

 

Запознатите - Еуратек колко пари взимат за един сърч в базата с кодовете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито 1 от 2те :)

 

Запознатите - Еуратек колко пари взимат за един сърч в базата с кодовете?

на мен за обучаването на 2-а ключа + смяна на таблото=66лв ;)

Само за радио кода,сигурно ще е по-малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.