Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зануляване на компа на Фабия 2


dimonio

Recommended Posts

Здравейте ,За много години ,и много безаварийни километри .....Колеги ,някой има ли идея как става изчистването на натрупани грешки от компютъра на фабия 2 ка ,какво имам в пред вид,наскоро ходих за първа смяна на маслото след 15000 в ЕТ Пловдив ,и там ми казаха че са изчистили грешките в компа,и сервизното ключе,но колата започна по дълго да държи високи обороти сутрин,по бавно да загрява,и съответно повече да гори.....Възможно ли е да са прецакали някакви настройки или няма връзка със с мяната на маслото..........Сменяха само маслен филтър и масло или поне така ми пишеш в фактурата....Ще съм ви БЛАГОДАРЕН ако някои сподели мнение по въпроса......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли.

Принципно се нулира брояча до следващата смяна.

В Пловдив верно ви е топло,ама все пак е зима.Разхода е нормално да ти се вдигне,ама леко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.