Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бели прибори за Skoda 105


mitaka_sl3

Recommended Posts

здравейте,

не знам дали тази тема е за тук но изработих тези неща за Skoda 105/120 и се надявам да помогнат на някого.Съжалявам че нямам все още оборотомер, но при първа възможност ще го направя и публикувам тук.

Правени са на Visio и някои ако ги иска ще му ги дам или мога да помогна да ги преправя така както той ги желае.

Успех на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега. Много добре изглеждат. А за 136 табло можеш ли да направиш? Ето за това говоря.

post-1856-138453277925_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем от моя страна да ги направя за всякакъв автомобил.Проблем е само че трябва таблото да е тук или по точно панела.От там нататък го правя и публикувам.Затова ако има някои такова неработещо или счупено табло , да го разглоби и да ми изпрати само панела.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колега. Много добре изглеждат. А за 136 табло можеш ли да направиш? Ето за това говоря.

Тошко, не си загрозявай колата! :mrgreen: Нещо си тръгнал в грешна посока. ;) То младост, младост......ша се сетиш, ма ще е късно!

 

п.п. Не казвам, че е лоша работата на колегата, предлагащ тази услуга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина , хората в цял свят реставрират в посока "оригинал". Там е истината според мен. Индувидуалност се прави на масови коли.... 120 или 105 не мисля че е такава..... Всичко добро на всички..... Нищо лично към никого....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2006 това беше някакъв мега хит. Тогава имаше и 2-3 модела и бяха мн яки. Skoda105RS е с такова което имитира октавия 1. Наскоро обаче открих, че таблото се пука по средата главно заради отваряни уреди. Ламарината на ринговете се разширява с някакви десети най - вероятно и пука пластмасата по средата. Това е и причината да си търся неотварян километраж с хромирам ринг

 

П.с принтира се само на лазерен принтер, за да не се разтече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, добра работа! :smt017

И аз харесвам оригинала, но искам да кажа, че няма нищо лошо в това да се правят такива леки подобрения, ако носят от вкуса на оригинала, стоят красиво и пасват на колата като цяло.

 

П.п. Саше, мисля че причината да се пука пластмасата е от притягането на скобите за закрепване на уредите. Като се притегнат скобите отзад пластмасата я гледам да стои права, защото при пренатягане и разлики в натягането се получава огъване, което заедно и с промените в температурата и самото напрежение при вибрациите, предполагам води до това сцепване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уредите с бял фон и черна индикация по принцип са за по лесно разчитане от далече,а обратния вариант са за гледане от близо може да е глупаво и да ви е смешно но е така.Сигурен съм че с ориг. циферблати е по конфортно но може и с бели разбира се smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.