Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Навийте ме да си купя октавия


trendafilov3

Recommended Posts

Здравейте ще ви бъда благодарен ако можете да ми дадете съвет. В момента карам опел и искам да го сменям. Много ми харесват октавиите и мисля да си взема дизеловия вариант. Гледам по разни сайтове, че за около 5000 лв мога да си взема октавия 98 2000 г. Кажетеми нещо повече за нея за ходовата част и по-конкретно за носачите надявам се че, не са алуминиеви. Скъпа лие поддръжката smile126

Благодаря Ви.

 

Mod Edit:

Постарай се да пишеш на разбираем български език! Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са алуминиеви, окачването си е на Golf IV, много здраво и непретенциозно. Като цяло стотици пъти сме писали по зададените от теб въпроси. Поразгледай в раздела. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря а можели да питам за разхода на гориво и за подръжката

за разхода виж тук viewtopic.php?f=46&t=21913

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.