Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Само ми се смъква седалката като сядам. Имате ли решение?


tednet

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

от няколко месеца съм горд собственик на Fabia 1.4 TDI... но освен факта, че няма къде да си оставям шишетата освен да се търкалят нъкъде на пода отзад имам много дразнещ проблем...

 

Всеки път като си вдигна седалката, така че да виждам къде ми е предницата на колата, след има-няма 20тина сядания, пак съм на първа позиция и трябва пак да си пренастройвам седалката... (защото кракът ми натиска лостчето като ставам/сядам)

 

Предполагам абсолютно всички които не са на най-ниска позиция имат този проблем... Някой измислил ли е решение? (което не включва перманентно счупване на този механизъм) Някоя модификацийка? :mrgreen: Все пак, само аз карам количката и това лостче само проблеми ми създава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

от няколко месеца съм горд собственик на Fabia 1.4 TDI... но освен факта, че няма къде да си оставям шишетата освен да се търкалят нъкъде на пода отзад имам много дразнещ проблем...

 

Всеки път като си вдигна седалката, така че да виждам къде ми е предницата на колата, след има-няма 20тина сядания, пак съм на първа позиция и трябва пак да си пренастройвам седалката... (защото кракът ми натиска лостчето като ставам/сядам)

 

Предполагам абсолютно всички които не са на най-ниска позиция имат този проблем... Някой измислил ли е решение? (което не включва перманентно счупване на този механизъм) Някоя модификацийка? :mrgreen: Все пак, само аз карам количката и това лостче само проблеми ми създава...

Да и аз го имам този проблем със седалката.Може би ако имахме по-дълги крака нямаше да го има този проблем smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някакъв начин да се свали лостчето, така че при сядане да не се смъква седалката, а при нужда просто да се сложи обратно лостчето?

 

Междудругото, с Fabia I съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.