Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за в КАТ


Recommended Posts

Здравейте колеги, моля ви кажете каква точно е прожедурата за прехвърляне на автомобил и смяна на рег.номер в кат./става дума за продавч - фирма и купувач - фирма/ Значи имам договор, бележка за платен данък, гражданска и технически вчера ги направих. Голямият и малкият талон вече са в мен. Колата е регистрирана в Бургас и е с бургаски номера. Ще се прехвърля в КАТ-София, в софия ще и е регисрацията и т.н.

 

Та да ми кажете, първо кое се прави смяна на талони или първо смяна номера? През кои гишете трябва да мина,и разбира се с колко да се приготвя да олекна :)

С две думи да ми обясните,като на малуумен стръпка по стъпка каква е процедурата.

 

П.С. Търсих с търсачката,но не можах да намеря тема точно за тези неща които ме интересуват.

 

Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С фактурата,бележките за данъка,гражданската и т.н. минаваш на гише предварителна подготовка на документите-4 лв май беше....от там ти пишат заявление за регистрация.......минаваш на канал за сверяване на данните-номер на рама и двигател,цвят и т.тн.Там ти свалят номерата.После на гише регистрация........чакаш...там ти дават едни бележки,скоито плащаш в банката за номер и талони/забравих колко беше/около 70-80 лв.после обратно на гишето да си вземеш номерата.......4-5 лв за монтаж на номерата и чакаш на последното гише да направят талоните.....

Така е в СЗ

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е,че чакам фактурата да ми я пратят от Бургас, без нея не може ли? Нали имам подписан договор,за кво им е на КАТ фактура? Да не се НАП :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Значи имам договор......

Трябва да е нотариално заверен, фактурата май не е задължителна. Трябва ти фактура и договор при първоначална регистрация в България. Твоя случай не е такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.