Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

каква е разликата в стоповете


trendafilov3

Recommended Posts

Здравейте, сега си търся Октавия 1.9 тди

и имам един въпрос, наистина не съм запознат но на някой модели стопчетата за задна скорост са единични а на други са двойни. Кое е слабото място на октавията и с какво могат да ме прекарат.

Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега си търся Октавия 1.9 тди

и имам един въпрос, наистина не съм запознат но на някой модели стопчетата за задна скорост са единични а на други са двойни. Кое е слабото място на октавията и с какво могат да ме прекарат.

Благодаря ви.

 

Няма как някой да ти даде наръчник "аз купувам стара шкода". Всичко е късмет с колите втора ръка, иначе са много здрави, надеждни и пак си зависи от състоянието им. Ако нещо конкретно те интересува, това е мястото.

 

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.