Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джереми Кларксън и Снежният човек


Recommended Posts

Кое е по-бързо - Шкода Йети или Ферари, кое е по-просторно - Шкода Йети или Майбах, кое вози по-меко през бабуните - Шкода Йети или Рейндж Роувър.......и още въпроси:

 

Ето отговорите на щурия водещ на Топ Гиър и едно забавно приключение с Йети: ;)

 

Приятно ви гледане !!!

 

Материала е част първия епизод от сезон 16 на предаването Топ Гиър, гледайте от 22мин:30сек натам

 

14 стъпки Чешко великолепие
smile035 smile035 smile035

 

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поклон! Ето това не съм го очаквал :) Грешал съм, явно...

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизода наистина беше забавен. Най-много ми хареса линията, която показваше изминалият път офроуд на навигацията. :D Иначе от старите епизоди на предаването ми е направило впечатление, че практичността е последният критерий на Джеза по който оценява коли. Изглежда наистина е одъртял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей на туй шоу съм му върл фен и съм на път да изгледам всеки излязъл епизод. Беше голяма изненада като видях Йетито. Мен пък ме изкефи приземяването на хеликоптера върху тавана. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм голям фен на шоуто, и в интерес на истината Джереми, почти никога не е харесал така кола, винаги има нещо което е нарогано в даден автомобил, пък бил той и за стотици хиляди, но не чух нещо да не му хареса в йети-то. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.