Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странно тракане на Фабия 2 ???


lakrizz

Recommended Posts

Здравейте :) мисля всеки се сеща за гадното тракане в колата което може да ти скъса нервичките :) Та проблема е следния от 2 месеца някаде отзад се чува някакво потракване като минавам през неравности но немога да го локализирам каде е ??? мислех че е от кората,но не е ,,,, мислех че е от вратата на багажника,но като я разтреса нищо??? тракането е такова едно всякаш има нещо паднало някаде отзад и дранка...ама тарсих навсякаде няма нищоооо...побарка ме еййй :) та моля ако някой е имал подобен проблем да сподели ?? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е като похлопване,и иаз имам нещо такова.Май идва отпред вдясно.Какво е,ще гледам напролет,като се стопли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе нещо такова ама е отзад,досега махах резевната гума карах без нея пак трака :) подлудява ме направо.....да не е само машинката за колана че нз как се сваля :) ако някой знае да каже :) а това отпред в дясно най вероятно може да е вентилатора на парното моя така дранкаше 2 пъти го сменяха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има ама е от счупена щипка от врата на багажника, която е останала вътре при оправане на щета от ЕТ:) Казаха, че това е положението, не можело да се извади. А защо са я счупили вътре тогава :-k Иначе има и нещо като похлопване, може би за това говориш, но се старая да не му обръщам внимание щото шумовете станаха много и полудявам от яд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има ама е от счупена щипка от врата на багажника, която е останала вътре при оправане на щета от ЕТ:) Казаха, че това е положението, не можело да се извади. А защо са я счупили вътре тогава :-k Иначе има и нещо като похлопване, може би за това говориш, но се старая да не му обръщам внимание щото шумовете станаха много и полудявам от яд.

Нали го установихме от къде е.Кажи му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси,кората непада ли лесно.За какво ти е да ходиш в сервиза smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

мойто си го оправих сам.Оказа се модула на алармата в коша.Блъскаше по тръбичките :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.