Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия І прибиране на огледала.


daniel_elenkov

Recommended Posts

Не става! Освен ако не си магьосник... Най-малкото ти трябват моторчета за сгъване/разгъване. Лично аз не съм виждал О1 с такава глезотийка /това не означава, че няма де/ и за това ги манипулирам ръчно smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест искаш да кажеш,че като спреш ръчно ги прибираш.Ами при тръгване пак ли ги разгъваш на ръка?

Не-тогава е значително по-опростена процедурата,ако ти работи свалянето(не е задължително и вдигането) на страничните стъкла може и с крак. smile021 P.S.(Да не се обиди някой-майтап под формата на офтопик smile004 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата Шкода със сгъващи се огледала е Суперб 2, доколкото знам smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест искаш да кажеш,че като спреш ръчно ги прибираш.Ами при тръгване пак ли ги разгъваш на ръка?

Аха! Няма автомобил с функция ръчно сгъване, автоматично разгъване /или обратното/! Или е автоматично в двете посоки или ръчно. Ако е автоматично, но има повреда в моторчето > действаш ръчно и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.