Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВАГ-КОМ


folka

Recommended Posts

Тоя въпрос и на мен отдавна ми се върти в главата, ама нали е Фабия едва ли някой ще сподели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм пускал да писка алармата при отключване и заключване и всякакви вариации на заключване на вратите като използвах това тук :

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... a_%286Y%29

Лощото е че си затрих оригиналната кодировка на [09] - Central Electronics и никой непожела да си прочете колата и да каже неговата как е.Иска ми се да я накарам да си вдига сама стъклата при заключване но нестава и евентуално някакъв вариант за дневни светлини но нямам жокери. Съвет от мен е да си записвате оригиналната кодировка на модула за да можете да върнете настройките ако се наложи.

Ако някой пообясни с Long Coding-a как става играта за Фабия ще съм много благодарен smile035

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алармата ми го прави това с прозорците когато я заключвам,но така я закупих трета ръка.

 

Сега остава да кажеш и точно какво ти е нивото на оборудване и дали ти е фабрична алармата?

Ако не е проблем дай сумата на 09 и на 46, как са кодирали твоята?

при мен на 46 е 19

а на 09 я затрих оригиналната ](*,) и сега непомня какво написах за да я накарам да и работи всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Elegance и ще я прочета, но на мен не ми се вдигат стъклата сами. При теб да не би да имаш допълнителна аларма и тя да ги вдига?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Elegance и ще я прочета, но на мен не ми се вдигат стъклата сами. При теб да не би да имаш допълнителна аларма и тя да ги вдига?

Да с втора аларма закупих фабията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Elegance и ще я прочета, но на мен не ми се вдигат стъклата сами. При теб да не би да имаш допълнителна аларма и тя да ги вдига?

 

Явно и при мен няма да стане. Те се вдигат от ключа като задържа на заключване.

Ще бъда много благодарен ако ми напишеш кодовете за да видя каква е разликата.

Моята е Сърпраиз което е едно ниво надолу като оборудване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В най-скоро време ще я прочета, че сега съм в Германия и не ми се ровичка в тъмното, да не ме помислят за крадец. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се вдигат стъклата след алармата, мисля че трябваше колата да има КОМФОРТ МОДУЛ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Контролера го има , с ключа става номера когато го задържа на отключено или заключено но с заводската аларма неще ](*,) smile150 smile092 :smt004 :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Контролера го има , с ключа става номера когато го задържа на отключено или заключено но с заводската аларма неще ](*,) smile150 smile092 :smt004 :smt0344

 

Колеги, малко късно се включвам.......това, което искаш няма как да стане с VAG-COM! Може да бъде направено със софтуера VDS Pro, той върви на кабелите на VAG-а, но само на старите версии със сериен интерфейс ( RS-232 а не USB!!!) и то не на всички кабели......демек с някои "китайчета" може и да не тръгне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.