Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia '99 20V Turbo Laurin&Klement - Masterone


masterOne

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Благодаря за хубавите думи, явно наистина ви е впечатлила гледката отстрани  :wacko_2:

 

Клипчета няма да правя, на събора ще има достатъчно пък и нека да има нещо, което да очаквате да видите и чуете там. Не може всички "тайни" да ви покажа /Добрич гледа/  ;)

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 414
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    206

  • bega4kata

    37

  • BlackPearl

    12

  • The Best Forman

    12

Най-много писали в темата

Нещо такова е май, ще го преправя и няма да е с филтъра, трябва да е затворен. Този беше най-малък, като размери и ми хареса как изглежда, а с малко корекции ще заспи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си имам GoPro камера 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pFfznT5oVuI&feature=youtu.be

 

 

 

 

абе като за първи старт със студени гуми става...   ;)

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора? Вие сте мазохисти ;) Ако мотора е над 60 коня залагам на него ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо , това нещо е счупено ... като тръгнеш с колата и всички около тебе спират :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

еееее само 100 коня, не е страшно  ;)

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hRTU-wFmth4

 

 

Маджо , това нещо е счупено ... като тръгнеш с колата и всички около тебе спират :D

 

...ама вЕрно спират :) на 39-та секунда се вижда автомобил от ляво, който се движи с 80-90 км/ч, все едно набива спирачките  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-късно ще направя и клипчерта с камера от вън, да видим навата генерация как работи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще съм като спрял като ти гледам как ритат стрелките на километража, страшна е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислям се, ако се сложи във зрителното поле един смартфон някъде на видно място и се върже с ония играчки към ОБД-то, ще може в реално време да се гледат и скоростта/оборотите и филма... или един 7 инча таблет горе на сенника, че му е по голям екрана.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Сложил съм камерата в херметична кутия предназначена за такива клипове. На вискока скорост, има шум от вятъра, но няма как. На 54-та сек. съм на 200 км/ч. А малко след 2-ра минута затварям клапата на генерацията и съм вече в "стелт" режим :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=jn27K_X_-VQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-късно ще направя и клипчерта с камера от вън, да видим навата генерация как работи :)

Въх недей , че я затриеш ... тя новата генерация и така си се чува добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо , знам че се повтарям , ама немога да не го напиша ...

Отново огромно ЕВАЛА за целия проект и начина по който му се наслаждаваш ! :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:

Камерата е много яка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.