Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia '99 20V Turbo Laurin&Klement - Masterone


masterOne

Recommended Posts

  • Отговори 414
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • masterOne

    206

  • bega4kata

    37

  • BlackPearl

    12

  • The Best Forman

    12

Най-много писали в темата

Ей тва разглобеното ме кефи повече post-3305-0-95266500-1393356393_thumb.jpg

 

 

 

гега, да разчистиш спама после  :cleaning:

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това от зад е скоростната кутия, а аспусите са горе под спойлера ... хайда поръчай си го на Дядо Коледа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам те, Маджестик. Сигурен съм,че ще стане един път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес я полират и утре започва да се сглобява! Баш в последният момент ще стане всичко и малко съм притеснен, но мисля че ще успеем до петък.  :unsure:

 

 

post-3305-0-14827100-1394551132_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Време е да изкажа огромни благодарности към екипа на Лотос Ауто за добре свършената работа по новият имидж на колата. Вложиха адски много труд и старание, отнесоха се с уважение и респект към колата ми. Дадоха всичко от себе си за да завършат всичко в срок, въпреки проблемите които имаха. За мен това е сервиза от тук на татък и бих го препоръчал на всеки, който иска професионално отношение без компромис.

Ето и малко материали от феста за което благодаря на колегите които направиха тези снимки. Ще има и още + някое клипче, но нека времето да се затопли още малко :)

 

post-3305-0-97903000-1395259527_thumb.jpgpost-3305-0-02679900-1395259555_thumb.jpgpost-3305-0-79768800-1395259640_thumb.jpgpost-3305-0-49994400-1395259680_thumb.jpgpost-3305-0-36880500-1395259716_thumb.jpg

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия който бяхме извън София по време на феста, не стана ясно стана ли 4Х4  хубавата шкодичка или това беше с цел всички да коленичат пред колата на Младен   :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно мога да кажа, че свърших със силовият тунинг :lol:

 

Ъъъъъъъ, чакаме продължението! :running:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо , гледам Искрен има нова снимка на подписа ....

Май и за теб има подходяща .... post-4899-0-75973100-1395325269_thumb.jpg

:tongue_2:  :tongue_2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм във форума, имам октавия 99г. и веднага ми направи впечатление твоята кола колега, едно голямо ЕВАЛА, колата е един път. Съжалявам, че калям темата, но искам да попитам за РС бронята. От къде може да се намери и какви пари излиза? Благодаря предварително! Поздрави и поздравления за колата пак!  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... искам да попитам за РС бронята. От къде може да се намери и какви пари излиза? Благодаря предварително! Поздрави и поздравления за колата пак!  :)

 

Моята я поръчах от магазина на Шкода на Симеоновско шосе. Цената не помня точно, но някъде 450-500 лева комплект с решетки и лайсни. РС бронята е само оригинална чешка, други разни ментета няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Забравете да дам 3к лева за 2 тъпи фара с лупи + ксенон! Ще ви отворя една дарителска сметка за тея фарове , като толкова искате да ги сменям  ;)

 

п.п.

...сега събирам за нова изпускателна система, намерил съм нещо уникално, ще има изненади  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме с нетърпение да видим и да се насладим.

 

а за фаровете ще събираш след ауспусите нали...плийз.    Много и трябват бе,нищо че са скъпи,ще ги изгладуваш дето се вика....така са обикновени като на ТУР,не че са лоши,но на тази уникална кола,не и ходят просто.

п.п.ще те врънкам докато не сложиш да не се сърдиш :air_kiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , ама с новите кюнци ще се движи толкова бързо , че въобще няма да можеш да и видиш фаровете ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Забравете да дам 3к лева за 2 тъпи фара с лупи + ксенон! Ще ви отворя една дарителска сметка за тея фарове , като толкова искате да ги сменям  ;)

 

п.п.

...сега събирам за нова изпускателна система, намерил съм нещо уникално, ще има изненади  :moto:

Разрови се хубаво, преди да продам моята бях намерил 2 за РС на ДЕПО намалени, без ксенона за 500 общо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разрови се хубаво, преди да продам моята бях намерил 2 за РС на ДЕПО намалени, без ксенона за 500 общо...

:doubleup: :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не се сещате, че търся олекотяване!  Тея ксенони, баласти и лупи са тежки. Сегашните фарове даже нямат машинки за нивото  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не се сещате, че търся олекотяване!  Тея ксенони, баласти и лупи са тежки. Сегашните фарове даже нямат машинки за нивото  ;)

Абе те не са чак толкова тежки,2 седмици на диета и ще компенсираш от шкембето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.