Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо за esto !!!


димон

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Петър Ганев

    12

  • pesho_b

    7

  • kalata

    7

  • shaft

    6

Най-много писали в темата

Има има :) Синя.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,за РС - ката говорех.И,аз искам.........само незнам как става???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак са същите пружини, ама със шлаух отгоре.

 

И аз така мисля, изглежда доста по-тарикатско така, как да не му се прииска на човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че нямам такъв бутон .... :( ](*,)

 

За какво ти е :) Гъзария... Но, когато се натовариш с чанти от кауфланда, може, да... :) И аз нямам. Нищо не пречи да си сложиш пружинката и като отвориш с копчето на капака, сам да се вдига... рофл.

 

Иначе гениално измислена идея - най-обикновена пружинка с дадено фи и размер, закачена на амортесьора.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам бутон на ключа :D ама как се закрепват пружинката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам бутон на ключа :D ама как се закрепват пружинката?

 

 

То си личи, завили са просто една пружинка... Идеята и е, че побутва амортесьора... Просто я навиваш на мястото от клипчетата :) Мисля, че никой не е разглабял нищо, просто това е разтеглива не много мекичка пружинка. С лек зор се навива и готово. Едва ли ще надере нещо по амортесьора.

 

 

Поздрави

 

 

ПП: Колкото то фейслифтката по-горе, където пуснахте със шлауха... Ми то си личи, дори синее отвътре :) Всички това са си направили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика в тежестта на вратите на комби и лифтбек . Освен това вероятно има още две възможности - 1. да подскача и 2. да се вдига нацяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и така за всички които ги кефи ето човека как го е направил

http://www.youtube.com/watch?v=b3rINjv5aKw&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и така за всички които ги кефи ето човека как го е направил

http://www.youtube.com/watch?v=b3rINjv5 ... re=related

 

 

Аз от това клипче схванах само,че е завъртял това дето се захваща амортесьора за него,ако така става,суперрррр :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и така за всички които ги кефи ето човека как го е направил

http://www.youtube.com/watch?v=b3rINjv5 ... re=related

 

 

Аз от това клипче схванах само,че е завъртял това дето се захваща амортесьора за него,ако така става,суперрррр :)

 

 

Казва да се сменят с амортисьори от Шкода номер..... . Явно те са по-силни а вратата на Голфа е по-лека и става като заводско...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухото на амортесьора трябва да е на резба. Развива се от плунжера нанизва се пружината и това е. Само трябва да се види при затоврен капак дали амортесьора се сгъва напълно, ако остава място значи може да се събере пружина. Ако няма място може да се обърнат закачалките към купето наобратно както са показали за да се спечели място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ясно... само колко силна пружина трябва да се сложи и как да се закрепи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко ясно... само колко силна пружина трябва да се сложи и как да се закрепи?

 

Мерили са я :) Затова на някои се отваря супер бързо, на други чааааааааакаш... :) И така. Проба-грешка, като не можеш да намериш такава. А като гледам всички са с еднакви цветове или идентични пружинки, значи има в някой тунинг шоп някъде. Един като вземе оригиналдь и другите ще знаят колко е силна, след замерване.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.