Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с оборотите на Фелиция 1.3MPI


lent

Recommended Posts

Да, разбрах вече, но вчера имах проблем с интернета и хронологично са се пообъркали мненията. Лент-е, аз съм строителен инженер, приятелю! Не може всеки да се интересува, предполага и знае всичко! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз пробвах с почистване на тоя датчик дето толкова прословут стана и ефект няма(даже съм слагал чистак нов още като купих колата).Явно е,че проблема не е от него ама от какво е май никой не знае,или ако знае не иска да казва smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Аз съм с 1.6 АЕЕ и имах проблем от известно време, колата ми държеше високи обороти и се оказа че е температурен датчик. Като я закачиха на компютър и показа че температурата е -40 и постоянно я сменяше. Смених го тоя датчик и се оправи. Цена 66 лв. за датчика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.