Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с тресене 2.0 TDI BKD


radoslv

Recommended Posts

@simostoi4ev

 

Ако това ще те успокои, ето ги и мойте (1.9 BKC+, 200k+, загряла, фарове и парно):

post-6105-138453349405_thumb.jpg

 

Имам молба - можеш ли да постнеш какво виждаш на 4-ти канал, както и километрите на колата ти??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите на бат Сами и Цецо 75. За мойта оборотите ги дават от 800 до 1000 - така е по спецификация. Определено ще пробвам на 880 - сигурно ще работи по гладко, още днес ще пробвам.

 

Колега Цецо75, само ми кажи как точно да покажа 4 ти канал, а километрите на колата са 127000. Имам я от нова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на 01 Engine -> Measuring blocks и горе щракаш групата докато иде на 4-та. На празен ход ми трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на 01 Engine -> Measuring blocks и горе щракаш групата докато иде на 4-та. На празен ход ми трябва.

 

Съжалявам за забавянето, но бях зает вчера... Ето го канал 4 при напълно загрял двигател с вкл. климатроник и радио:

 

post-6001-138453350075_thumb.jpg

 

Надявам се да съм ти бил полезен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги отново същия проблем с дюза само че този път е на 3-ти цилиндър. Ще я сменя пак дюзата но този път мисля да сменя и О-пръстените на всички дюзи. Имам само един въпрос. Защо ремонтния комплект в ЕТ за една дюза е 60 лв. ,а ремонтния комплект във всички официални сервизи на Бош е 20 лв. има ли някаква уловка в цялата работа защото не вярвам да са друга марка тези в ЕТ и да не са бошовски тъй като дюзите са бош ?

Ще съм благодарен на Самуил ако сподели мнение по въпроса тъй като е сменил доста такива. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.