Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем на газ след 300км каране


petkok

Recommended Posts

Здравейте колеги,

моля да споделите мнения за следния проблем:

Колата(фелиция 99г. карбуратор) си работи пефектно на газ и на студен и на загрял двигател, като я карам в софия но вече няколко пъти ми се случва, като се връщам от някъде извинградско( примерно 300 километра съм се надбягвал по магистралата с мерцедесите) и започна да карам в софия с нормалните скорости 20-60км/ч колата започва силно да придърпва и да гърми в гърнето на всички предавки. Последния път ми се наложи да мина на бензин за да се прибера нормално(на бензин не ги прави тези работи). На другия ден с колата пак всичко е нормално!

 

Изпарителя го ремонтирах преди две седмици щтот беше станал на 5 години и съм много доволен от резултата като снижен разход и стабилност на оборотите но този проблем се е проявявал и преди ремонта а сега и след ремонта.

 

Аз разбира се ще ида пак при газаджиите за съвет и евентуално пак за реглаж но се чудя дали може да се дължи на нещо друго освен на реглажа на изпарителя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом ти гърми си виж кабели,свещи,делко,

 

И богата смес :smt030 . Ако притвориш кранчето на самия изпарител и вдигне оборотите, значи е богата сместа на ПХ. Взимаш от магазина 4 свещи и един филтър въздушен и бягаш на газанализатор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.