Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

О1 Фейслифт


velinsl

Recommended Posts

Интересува ме задължителна ли е комбинацията табло със сенник само на уредите

s_68570.jpg

с тези фарове

s_13959.jpg

или е възможна и другата комбинация, същото табло с тези фарове (преди фейслифта)

s_68279.jpg ?

 

Така като гледам сайта си мисля, че е възможна и втората комбинация и все пака някой по-запознат да пише...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам със сигурност, че има модификации с новите фарове и старото табло.

За стари фарове и ново табло мисля, че е възможна при моделите от 1999-та и особено при L&K...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз съм виждал О1 преди фейслифта с новото табло,но обратното(след фейслифта със старото табло)-не съм виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има октавия преди фейслифта с новото табло.Аз съм собственик на такава.А фирмата в съседство с нашата имат 3 фейслифтови със старото табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз съм виждал О1 преди фейслифта с новото табло,но обратното(след фейслифта със старото табло)-не съм виждал.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди facelift първите две нива са със старото табло, само третото СЛХ или Глх са с новото табло. След фейс-а само класик, с който съм и аз е със старото табло. Цифрите на километража при феиса трябва да са от новите, ако има нови фарове и стари цифри - гарантирана интервенция. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Няма ново, няма старо табло! Има бедно и богато! Когато колата е с оборудване над средното задължително е с готиното табло, независимо от годината на производство. Климатроникът също се вгражда само на по-готиното табло без оглед на моделната година. А тук във Варна Пикадили имат служебни Октавии 2007-2008г. в изпълнение Класик, които са със сив салон и грозното табло, също така нямат нито една екстра, не знам даже дали имат и тонирани стъкла...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина сте прави - зависи от изпълнението ето една ранна Октавия с фарове, които я правят невероятно красива и скапаното табло със сенник до пътника.

Мислех си че тези фарове са характерни за фейслифта, но съм грешал.

post-7603-138453305906_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз имам един въпрос по темата. Колата ми е преди фейслифта, но с новото табло. s_flag

Въпроса ми е : Възможно ли е уредите от новото табло /километр,оборот и др/ да се монтират в арматурата на старото табло с големия сенник?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина сте прави - зависи от изпълнението ето една ранна Октавия с фарове, които я правят невероятно красива и скапаното табло със сенник до пътника.

Мислех си че тези фарове са характерни за фейслифта, но съм грешал.

Правена е тази кола, най-вероятно заради катастрофа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина сте прави - зависи от изпълнението ето една ранна Октавия с фарове, които я правят невероятно красива и скапаното табло със сенник до пътника.

Мислех си че тези фарове са характерни за фейслифта, но съм грешал.

 

Специално автомобилът от снимката, която си пуснал е изцяло преди фейса, просто са му "набили" САМО фарове от фейслифтова. На живо гледката би била потресаваща :mrgreen: ...

 

Колеги и аз имам един въпрос по темата. Колата ми е преди фейслифта, но с новото табло. s_flag

Въпроса ми е : Възможно ли е уредите от новото табло /километр,оборот и др/ да се монтират в арматурата на старото табло с големия сенник?

 

Да, става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно наистина сте прави - зависи от изпълнението ето една ранна Октавия с фарове, които я правят невероятно красива и скапаното табло със сенник до пътника.

Мислех си че тези фарове са характерни за фейслифта, но съм грешал.

 

Специално автомобилът от снимката, която си пуснал е изцяло преди фейса, просто са му "набили" САМО фарове от фейслифтова. На живо гледката би била потресаваща :mrgreen: ...

 

Колеги и аз имам един въпрос по темата. Колата ми е преди фейслифта, но с новото табло. s_flag

Въпроса ми е : Възможно ли е уредите от новото табло /километр,оборот и др/ да се монтират в арматурата на старото табло с големия сенник?

 

Да, става.

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Ето една "красавица" http://www.cars.bg/u381797 . Да беше и с климатроник - кола мечта smile126.

 

ходих преди седмица да я гледаме с един приятел за него.

 

мойте впечатления непрофесионални:

колата на вид е доста запазена,климата работи

имала е удар както си личи и от различните фарове но е доста добре оправена( постарали са се) предните гуми бяха странично изядени и скърцаше от едната страна като я тествахме, след около 10 мин работа след това започна да пали малко по - трудно ( или акумулатора беше като цяло заминаващ си или проблема с топло палене,че си беше бая жега)

човека в салона предлагаше голяма помощ при регистрация с някви евтини еко такси и застраховка на разсрочено

 

Дано да съм помогнал за кандидат мераклиите. Като цяло за тия пари толкова s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
ходих преди седмица да я гледаме с един приятел за него.

Дано да съм помогнал за кандидат мераклиите. Като цяло за тия пари толкова s_flag

Защо не я купихте?

Какво ви спря?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е 90 коня......

 

.....моя човек си е навил на акъла за 110......на следвашия ден си купи s_flag

 

сега имам кола да сравнявам спрямо моята.Което ме подсеща да питам четящите тази тема за подходящ майстор от Пловдив или района да разберем причината да не ми се движи

актуатора ( чистене на геометрия или актуатор)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.