Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за контрол модул на ОК2


radoslv

Recommended Posts

Интересува ме кое точно е и как изглежда конфорт модула който управлява централната електроника и по конкретно екстрите от long coding - а. Трябват ми някой екстри който при моята октавия ги няма а при тези които са с 1-2 години по нови са достъпни. Има ли нужда след това от смяна на софтуер и такива неща, изобщо как трябва да се извърши смяната и дали модула е взаимозаменяем с такъв от бензинова ОК2 или голф 5, тъй като моята е дизел.

Мисля че бях чел някъде преди време из форума че колега го беше сменял и се интересуваше и тои от допълнителните екстри но не мога да намеря темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.