Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забелязани - Skoda


Recommended Posts

Те хората са казали че вкусове всякакви, но вас двамата не ви разбирам, каво му харесвате на това табло ? За мен е доста грозновато :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 493
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    41

  • rsk

    39

  • joro-120L

    34

  • gogata

    22

Те хората са казали че вкусове всякакви, но вас двамата не ви разбирам, каво му харесвате на това табло ? За мен е доста грозновато :)

 

Има заводски индикации за ръчна, колани, смукач и ми седи много интелигентно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко хубаво, ма темата е за забелязани цели Шкоди, не само за части от тях под формата на табло например [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Вчера доката пихме кафе с Петър, видяхме тази хубавица, невероятно права и запазена стотачка, свичкия и хром е на място и лъщи, всички пласмаси са като нови, фарове, стопове все едно излиза от магазина, само тасовете и липсвахе.

021800039.jpg

021800040.jpg

021800041.jpg

021800045.jpg

021800046.jpg

021800047.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези нови попълнения забелязах скоро до новия търговски център "Галакси" на "Шипченски проход" и "Н.Коперник",но според мен не са всички...post-7032-138453269452_thumb.jpgpost-7032-138453269486_thumb.jpgpost-7032-138453269487_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Някъде в Младост, мисля че беше тази красота :smt030

http://media.snimka.bg/7881/022016643-big.jpg?r=0

:smt017

 

Намазал е никела с асфалт, разтворен с бензин. Така се правеше едно време за запазване на хромираните части през зимата. Напролет много лесно се измива с бензин и броните и тасовете светят, като нови!

Личи си, че човека си пази колата. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде в Младост, мисля че беше тази красота :smt030

http://media.snimka.bg/7881/022016643-big.jpg?r=0

Няма такава красота!!! Само пастиране и трябва като гледам. Така намазани броните и тасовете изглеждат сякаш са от мед. Голяма мания!!! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно вчера гледах една иначе доста излъскана жигулка и се чудех що така я е окепазил човека ... пък то какво било :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На пътя Бургас-София, човека въобще не я жалеше яко стъпка(задмина ни като спрели), ама и моята ако беше РС нямаше да я галя smile049

 

p1010722u.jpg

p1010723o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пътя Бургас-София, човека въобще не я жалеше яко стъпка(задмина ни като спрели), ама и моята ако беше РС нямаше да я галя smile049

 

p1010722u.jpg

p1010723o.jpg

 

готини снимки :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пътя Бургас-София, човека въобще не я жалеше яко стъпка(задмина ни като спрели), ама и моята ако беше РС нямаше да я галя smile049

 

 

готини снимки :smt017

 

Като гледаш колко добре (без дупки) изглежда пътя може да си помислиш, че в Бг има и хубави пътища 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

В Обединеното кралство, май, тренират докторите по близките писти за да могат да стигнат на време до нуждаещите се с тези возила smile035

post-7064-138453288666_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На път за Рилски манастир,по точно Кочериново.Това е някакво уникално място но за съжаление високата ограда и една голяма немска овчарка не ми позволиха да направя повече снимки...post-7032-138453288772_thumb.jpgpost-7032-13845328881_thumb.jpgpost-7032-138453288817_thumb.jpg

Ако някой мине оттам в работно време нека щтракне повече и по-отблизо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това си остава един скрапярд това. Няма нито една читава кола, ако забелязваш :D

 

"KН 1734" е Wartburg - Срамота !

Шкода пичеловка, Шкода драгстер и между тях Варбург - Срамота!

 

Да де чиче, ама варбурга за Шкода не минава smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме е яд за Спартака, че гние там... колко е ценнта тая кола само бат Ви rsk знае. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това си остава един скрапярд това.

 

Дам, верно си е морга. Колите просто седят и гният. Имах един познат, който така събираше Ленд Ровъри, сред които имаше супер ценни екземпляри от първите произведени...които заминаха на скраб. :?

 

Саше, ти просто не знаеш Вартбурга как се изтрелва на старт, за това пак си пееш старата песен smile091.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Обединеното кралство, май, тренират докторите по близките писти за да могат да стигнат на време до нуждаещите се с тези возила smile035

 

Отдавна навивам жената да иде на гурбет там, а пък аз ще и се цаня за личен шофьор \:D/

 

Ако някой ще пътува към Рилския манастир и иска да види двора на чичо Били отвътре, нека ми драсне на лс да му дам телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.