Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Забелязани - Skoda


Recommended Posts

Ххахах , Роска, докато я изкара от гаража и те изловиха smile004 / отнася се за бежовата с русенската регистрация/

 

А тази бялата изглежда мнооого лачена , как ли никога не съм я засичал..... иначе и аз бих я догонил да я огледам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 493
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    41

  • rsk

    39

  • joro-120L

    34

  • gogata

    22

Ех Роска, вместо с разни палещи с бутане поршета ето с това трябваше да дойдеш на Златни... а не аз да бия път чак от София, за да има някаква Шкода на ралито ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тази бялата изглежда мнооого лачена , как ли никога не съм я засичал..... иначе и аз бих я догонил да я огледам :)

 

Не знам къде живееш но сам те засичал много пати миналата година край ХЕИ около цветния някъде.Един път бях в 7 и ти беше с rapida точно на кръстовището на Спартак направо с ръчната взе обратния завоя s_flag направо с моя приятел са разкрещяхме в автобуса :D ТААА тази лачената се спира някъде там Левски-Цветен кара я една жена (колата е направо от завода) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Изключително запазена Шкода! 1979г. без ръжда, оригинална боя и гуми Барум, двигателя е часовник, реални км.

Извадих късмет, че и собственика беше там. Разказа ми, че е взета от депо за скрап.

Ще бъде реставрирана s_flag

 

post-4842-138453396714_thumb.jpgpost-4842-138453396741_thumb.jpgpost-4842-138453396745_thumb.jpgpost-4842-138453396748_thumb.jpgpost-4842-138453396752_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително запазена Шкода! 1979г. без ръжда, оригинална боя и гуми Барум, двигателя е часовник, реални км.

Извадих късмет, че и собственика беше там. Разказа ми, че е взета от депо за скрап.

Ще бъде реставрирана s_flag

 

[attachment=4]DSC07333.JPG[/attachment][attachment=3]DSC07334.JPG[/attachment][attachment=2]DSC07335.JPG[/attachment][attachment=1]DSC07336.JPG[/attachment][attachment=0]DSC07337.JPG[/attachment]

 

Имахме я същата 105Л само че беше бяла 1978г. и с вентилационните отвори на задната маска.Тази на снимката наистина е доста запазена имайки в предвид ЕГН-то си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две софийски задномоторки. Първата (абстрахирайте се от багажника) е невероятна - няма драскотинка или ръждица, а и много бяга - карах след нея три светофара и човека си я юркаше здравата. :smt017

А втората, въпреки че е "бойна" (работна), също е много запазена - проблемите й са основно по боята и хигиената.

Фабийката я снимах днес - не че е нещо особено - просто ми направи впечатление колко място й трябва за паркиране smile045

post-10817-138453397781_thumb.jpg

post-10817-13845339779_thumb.jpg

post-10817-138453397797_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две софийски задномоторки. Първата (абстрахирайте се от багажника) е невероятна - няма драскотинка или ръждица, а и много бяга - карах след нея три светофара и човека си я юркаше здравата. :smt017

А втората, въпреки че е "бойна" (работна), също е много запазена - проблемите й са основно по боята и хигиената.

Фабийката я снимах днес - не че е нещо особено - просто ми направи впечатление колко място й трябва за паркиране smile045

 

 

===да се арестуват , незабавно !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес към обяд на паркинга на Армеец до Интерпред, беше паркирана страшна тъмно червена 120 ГЛ, за жалост нямаше с какво да я снимам, за да Ви я покажа. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Жълтата е срещу военна академия при автобусната спирка, запазена е :)

Да, на Асен Златаров и Евлоги, точно зад спирката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, на Асен Златаров и Евлоги, точно зад спирката :)

 

:smt017 И всеки ден като минавам от там ми окапват очите по нея. На собственика й не му се занимава с форуми, питал съм го. А колата си я гледа като писано яйце, дори прах не я оставя да хване(а предвид това къде се намира това си е приключение).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колата си я гледа като писано яйце, дори прах не я оставя да хване(а предвид това къде се намира това си е приключение).

Ха, значи съм го хванал неподготвен, виж петното отзад на капака вляво :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази мома се търкаляше из кв. Надежда до преди няколко време - момчето много си я гледаше. За съжаление ето до къде е стигнала, след няколко месеца некаране. :( (последнатаснимка е на предния капак)

post-10817-138453404757_thumb.jpg

post-10817-138453404761_thumb.jpg

post-10817-138453404763_thumb.jpg

post-10817-138453404766_thumb.jpg

post-10817-138453404769_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Шкода Рапид с десен волан, сниман във Велико Търново от колега от Класик кар форума.

post-1856-1384534144_thumb.jpg

post-1856-138453414402_thumb.jpg

post-1856-138453414404_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Като я гледам тази мома, май доскоро е била на ход - доста свежа е за да седи от много време закотвена. А и "кафявата гостенка" не се е показала още - някой си я е гледал. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.