Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове от Laurin&Klement на Tour


seth3x7

Recommended Posts

Здравейте,

дали може да се сложат фарове от Laurin&Klement ( с лупа ) на ОК1 Tour (2003).

Ето такива:

http://picbg.net/img.php?file=14148fa8da05654d.JPG

И ако ДА, нови ли да търся или може и втора употреба?

Поздрави,

Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови са 1400лв бройкста в ЕТ. Освен това трябва да мислиш за "кантарите" за реглажа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1400лв!!!!! smile048 smile048 Тия ми строшиха главата,втора употреба трудно ще намериш,пробвай интернет сайтовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1400лв!!!!! smile048 smile048 Тия ми строшиха главата,втора употреба трудно ще намериш,пробвай интернет сайтовете.

Ееее,кеф цена няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

днес бях до ЕТ в Пловдив за едни дребни нещица и се оказа че отговора е по-скоро НЕ.

Идеята е че Л&К били с автоматично настройване на фаровете ( според един от майсторите който подпитах :))) )

, което се регулирало от датчици на оста и някаде другаде, та да може да се сложат фаровете чисто физически, но само това.

Ми тва е от мен :))

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1400лв!!!!! smile048 smile048 Тия ми строшиха главата,втора употреба трудно ще намериш,пробвай интернет сайтовете.

Ееее,кеф цена няма.

 

Така е няма как, ако искаш като си погледнеш колата да не те е яд трябват и пари. :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Е, нали това ти написах - трябват "кантарите". Има обаче вариант - фарове от Scout. Те са с лупи и ръчно регулиране smile049 Ама цената е пак към 1000лв бройката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Е, нали това ти написах - трябват "кантарите". Има обаче вариант - фарове от Scout. Те са с лупи и ръчно регулиране smile049 Ама цената е пак към 1000лв бройката.

Доста зор ще види , докато сложи фарове от Scout на ОСТ - 1 , ще трябва да сменя целия фасон на колата :roll:

На колегата му писах на ЛС , има такива фарове на доста по - ниски цени от тези на ЕТ , но са за ОСТ - 1 до 2000 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като сме на тема фарове,

да попитам нещо в момента не ми работи нито механичното нито електрическото регулиране,

или поне така си мисля smile021

Има ли някакав начин да се провери все пак за да съм напълно сигурен?

За механичните съдя по това, че не се случва нищо като въртя отпред врътките, а за електрическото по това че като променя отвътре цифрите на таблото пак не се случва нищо. Понякога обаче се чува едно бучене като че ли се опитва да се случи нещо, но според мен е само отляво и няма ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Е, нали това ти написах - трябват "кантарите". Има обаче вариант - фарове от Scout. Те са с лупи и ръчно регулиране smile049 Ама цената е пак към 1000лв бройката.

Доста зор ще види , докато сложи фарове от Scout на ОСТ - 1 , ще трябва да сменя целия фасон на колата :roll:

На колегата му писах на ЛС , има такива фарове на доста по - ниски цени от тези на ЕТ , но са за ОСТ - 1 до 2000 г.

 

Прав си smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук:http://www.obautodily.cz/skoda_octavia_01_predni_svetlo_xenon_orig_prave-1U1941018Q

Излизат около 925 лв.бройката без доставката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.obautodily.cz/skoda_octavia_ ... e-503ps026

 

А вижте какво открих. Някой по-разбиращ от мен дали може да каже - дали това също не е вариант? Слагаш си му някакъв ксенон вътре и си готов?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам тия " убавци " от този сайт не извършват доставки до БГ. Преди много време им пращах мейл да ги питам и въобще даже не си направиха труда да ми отговорят. Още много хляб има да изядат чехите докато станат като западноевропейците.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.obautodily.cz/skoda_octavia_01_xenonove_svetlo_nekompletni_prave-503ps026

 

А вижте какво открих. Някой по-разбиращ от мен дали може да каже - дали това също не е вариант? Слагаш си му някакъв ксенон вътре и си готов?

Точно , такива съм предложил на колегата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.