Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

как се поздрвяват Yeti-тата?


e.o.l.

Recommended Posts

или: поздравяват ли се въобще?

днес на "Пещерско шосе" (Пловдив) се разминах с едно брилянтинесто Yeti, светнах на дълги, никаква реакция.

в понеделник на бул. "6-ти Септември" (пак в Пловдив) в насрещното се мернахме с друго Yeti, бордо, поздравихме се с къси-дълги и усмивка, човекът (смея да твърдя) се изкефи. густо, майна!

няколко пъти в Пловдив мяркам една кака със слънчеви очела и Yeti брилянтин-металик... ъ-ъ! ](*,) никаква реакция.

преди две седмици в София, на южното Околовръстно, се разминахме с друга кака (софийска, предполагам?), май също с брилянтин-металик, поздравихме се съвсем ентусиазирано (къси-дълги, усмивка, кимане, махане..).

около Крива Паланка (Македония) друго Yeti, мъж, къси-дълги, усмивка, поздрав. хвала!

най се изкефих обаче в Косово, когато бях паркирал Дзверо и покрай нас мина друго, косовско Yeti. махнах на господина и той си спря Дзвера така, че да мога да фотографирам двете Yeti-та заедно. smile027 браво, комшу, ашколсун!

та, въпросът ми е, поздравяват ли се Yeti-тата по родните пътища и (ако да) - как?

=) е.о.л.

post-7553-138453308297_thumb.jpg

post-7553-138453308307_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За 20 дни бях Европа. Най много Йети Чехия и Швеция и Дания. Всички се кефят и поздравяват, в Датско даже карахме около 2-3 мин заедно-бяха същия цвят мато като моя-и те се изкефиха. Обаче в БГ няма особена реакция. Особено във Варна-то не че са много Йетита ам все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или: поздравяват ли се въобще?

днес на "Пещерско шосе" (Пловдив) се разминах с едно брилянтинесто Yeti, светнах на дълги, никаква реакция.

в понеделник на бул. "6-ти Септември" (пак в Пловдив) в насрещното се мернахме с друго Yeti, бордо, поздравихме се с къси-дълги и усмивка, човекът (смея да твърдя) се изкефи. густо, майна!

няколко пъти в Пловдив мяркам една кака със слънчеви очела и Yeti брилянтин-металик... ъ-ъ! ](*,) никаква реакция.

преди две седмици в София, на южното Околовръстно, се разминахме с друга кака (софийска, предполагам?), май също с брилянтин-металик, поздравихме се съвсем ентусиазирано (къси-дълги, усмивка, кимане, махане..).

около Крива Паланка (Македония) друго Yeti, мъж, къси-дълги, усмивка, поздрав. хвала!

най се изкефих обаче в Косово, когато бях паркирал Дзверо и покрай нас мина друго, косовско Yeti. махнах на господина и той си спря Дзвера така, че да мога да фотографирам двете Yeti-та заедно. smile027 браво, комшу, ашколсун!

та, въпросът ми е, поздравяват ли се Yeti-тата по родните пътища и (ако да) - как?

=) е.о.л.

Ако сте с клубен стикер 100% ще ви поздравят!

Иначе ,някой качил се на служебно Йети,може и да ти спомене родата. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.