Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на моята Октавия:)


Recommended Posts

Хайде, време е да се похваля! :smt017 Вече официално е моя smile149 Номерът е скрит не за да го крия от вас, а защото влизат и нерегистрирани нинджи... Иначе лесно ще ме познаете по София, един луд, дето примигва на всички Октавии, ама всички го гледат тъпо smile004post-8935-138453314554_thumb.jpgpost-8935-138453314588_thumb.jpg

post-8935-138453314592_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> Браво!

Липсват й само стикери и лайсни, за да стане "разпознаваема". ;) Със здраве да си я караш! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какви лайсни?

post-4842-138453314611_thumb.jpg

Поставят се под рег. номер.

 

п.п.Честито! Със здраве да си я караш! Хубава Октавийка :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nopain, като гледам май стикерите нещо са поизчезнали, аз имам един резервен, който си го пазя за черни дни, ама такива явно са настъпили с тая липса, та ако не си намериш, пиши ми ЛС да се видим нейде из София да ти го дам, тъкмо ще се запознаем. Честита ти Октавийка, да си я караш дълго и безаварийно. Впрочем чистачката на задното стъкло е белег за разпознаване, не са чак толкова много Октавиите с чистачка отзад.

 

s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега..

Добре дошъл в клуба ... безаварййно и много километри все по хубави дестинации smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лесно ще ме познаете по София, един луд, дето примигва на всички Октавии, ама всички го гледат тъпо

 

Колега и аз като теб мигам яко на Октавии пък и на Шкоди като цяло... но и при мене празни погледи насреща smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, момчета! Много кеф и безаварийно пътуване и на вас и машините ви! \:D/ Iavka, пратих ти тел. на лично, че не те открих в списъка. Благодаря! :smt004 Maestro, вече 10 Октавии и... В повечето случаи бяха жени де, но ме гледат все едно им преча или се усмихват с недоумение, знам за какво говориш smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лесно ще ме познаете по София, един луд, дето примигва на всички Октавии, ама всички го гледат тъпо

 

Колега и аз като теб мигам яко на Октавии пък и на Шкоди като цяло... но и при мене празни погледи насреща smile091

Търсете стикерите и лайсните на Шкода Клуб по номерата и тогава ще ви отговарят. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве да си караш колата.

 

s_flag

 

П.С: Мигай смело и да не ти пука!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, мерси. Но аз нямам нито стикер, нито лайсна на номера, а и си поздравявам и други, без да имат и те. Вероятно скоро ще ми омръзне да се правя на шут де. Вярно съм като от НСО smile091 къси, дълги... само тъпата ми усмивчица ме отличава! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно съм като от НСО smile091 къси, дълги... само тъпата ми усмивчица ме отличава! :D

Нямаш проблем - значи по това ще те позная smile004 smile001 smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много арна :) Поздравления и с кеф да си я джиткаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, колега! Да ти е честита Октавийката! Със здраве да си я караш и много да те слуша! smile159

Колкото до мигането, имах един случай в който една Октавия отговори, но е единичен случай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! smile159 Отказах мигането ДНЕС! Като идвах за работа, опитах... за последен път smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами посети сбирката на колегите в София да се запознаеш с тях. Това е по-интересно от мигането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много Убава, безброй безаварийни километри с нея да навъртиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.