Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми придобивка BMW E30 318IS


lubomirov1985

Recommended Posts

  • Отговори 199
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    54

  • masterOne

    20

  • BlackPearl

    12

  • beer_champion

    12

Най-много писали в темата

В Неделя да го докараш да му разтрием гумите :mrgreen:

 

Видях го на живо и мога да кажа че е брутално :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,момчета:) Сами,доста време го търсих да е без ръжди и гнилочи. А мотора е от Е36 318IS с чип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добър класик :smt017

140 коня си е добре на това леко купе

Прав си,НАЙ ВАЖНОТО Е КУПЕТО ДА Е ХУБАВО В ЕДИН АВТОМОБИЛ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добър класик :smt017

140 коня си е добре на това леко купе

Прав си,НАЙ ВАЖНОТО Е КУПЕТО ДА Е ХУБАВО В ЕДИН АВТОМОБИЛ

А и цвета мисля,че много ще подхожда за една обща снимка с Gunter???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос!!! =D> Много добра и корава машина. Класическа бегачка... :smt017

 

Честито!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, скрита лимонка си ти! Да ти е честита новата придобивка! А...Началника какво мисли..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

А и цвета мисля,че много ще подхожда за една обща снимка с Gunter???

 

И Мица smile092

 

Честито! И гледай да нямаш повече мухи на страничните прозорци отколкото на предния smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа момче изтрепа рибата!! Да ти е честита и те чакаме с тунинг. Какво ниво на оборудване е? Има ли шпер? Мотора по- стария 1.8 ли и или 1.9? smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа момче изтрепа рибата!! Да ти е честита и те чакаме с тунинг. Какво ниво на оборудване е? Има ли шпер? Мотора по- стария 1.8 ли и или 1.9? smile126

Още веднъж,много Ви благодаря момчета:) началника е съгласен и много се радва,но днес преди да счупя скоростите си беше глътнала граматиката. Държеше се за држката,гледаше стреснато и с другата ръка се държеше за чантата си. А тунинг няма да има,с изключение на два легена и 4 точкови колани и може би други джанти - borbet A, 7.5J предни и 9J задни. А мотора е 1.8. След срещата в неделя ще има по-подробни снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

: smile048 smile035 smile048 Айде, детската мечта се сбъдна сега можеш да спиш спокойно! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Честито!

Другата година за майсторското на "Междене" ще стане интересно,ще си фаворит за титлата.

 

п.п ...стикер на кой клуб ще слагаш? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ти червена бърза стрела и от мене, Ники smile027 smile027 - цвета е страхотен, а модела - убийствен. smile035 Да го пазиш и слушаш, ама не винаги, че той обича, като му се фанеш за геврека и подпреш на педала на газта, постоянно да ти нашепва на ушенце: - изръчкай ме, изръчкай ме!!!!!! :mrgreen:

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!! Чудесен автомобил . Имам е30 320 , е не в такова състояние ,но все пак ... дай малко снимки на интериора и сподели дали е зашперена (моята Е ) smile048 smile035 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм фен на BMW (дори съм антифен), но въпросният екземпляр е много добър. Мой познат имаше такава 318 и я продаде заради нечовешки разход. Нещо като 15/100 градско. Не знам защо. Да си се возиш с кеф на мечтаната колица! Моята "ретро" мечта е Toyota Celica T230 smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Ники! Класика е това! :smt017

Със здраве да си я караш и много да й се кефиш, а най важното е, че ти е една сбъдната мечта! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126

Шперовица е естествено:) С портната глава, олекотен маховик и чип. Ако знаете как върти гъзягата...

За снимки ще се обърна с голяма молба в неделя към Ицето. Всеобщо признатият ни фотограф. Той ги може нещата smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шума, бравос! Най- накрая е в твоите ръчички, от кога го беше запланувал.

Много добър и агресивен външен вид- кукличка.

И маторя е перфектен! Супер е колата!

 

Поздравления- със здраве да си го караш.

 

smile027

 

П.С: Кажи сега как чупи скоростите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси не съм сам има и други фенове на бмв със шкоди да ти е честита много е арна =D> за джантите такива ли търсиш

021085545.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Ники! Готино изглежда! Със здраве да си я караш! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси не съм сам има и други фенове на бмв със шкоди да ти е честита много е арна =D> за джантите такива ли търсиш

021085545.jpg?r=0

Баш :) Имаш предложение за мен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.