Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата ми придобивка BMW E30 318IS


lubomirov1985

Recommended Posts

И аз имам предложение - да направя 1 кръгче, кото и се нарадваш!

Иначе много да те радва и пари само за бензин и масло да даваш. Със здраве smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 199
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    54

  • masterOne

    20

  • BlackPearl

    12

  • beer_champion

    12

Най-много писали в темата

smile126

Шперовица е естествено:) С портната глава, олекотен маховик и чип. Ако знаете как върти гъзягата...

За снимки ще се обърна с голяма молба в неделя към Ицето. Всеобщо признатият ни фотограф. Той ги може нещата smile126

 

На линия съм в неделя, Ники, както кажеш - така ще я увековечим красавицата. :smt017 smile027

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126

Шперовица е естествено:) С портната глава, олекотен маховик и чип. Ако знаете как върти гъзягата...

За снимки ще се обърна с голяма молба в неделя към Ицето. Всеобщо признатият ни фотограф. Той ги може нещата smile126

 

На линия съм в неделя, Ники, както кажеш - така ще я увековечим красавицата. :smt017 smile027

 

Поздрави.

Eeeeeee, ГОЛЕМ си smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шума, бравос! Най- накрая е в твоите ръчички, от кога го беше запланувал.

Много добър и агресивен външен вид- кукличка.

И маторя е перфектен! Супер е колата!

 

Поздравления- със здраве да си го караш.

 

smile027

 

П.С: Кажи сега как чупи скоростите !

 

Исе, колата е стояла една година и не е карана изобщо и явно нещо е позапекло, защото без да хъркат, без нищо, включих задна и така си остана, не можах да я изключа повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Исе, колата е стояла една година и не е карана изобщо и явно нещо е позапекло, защото без да хъркат, без нищо, включих задна и така си остана, не можах да я изключа повече

 

Надявам се да знаеш къде е задната на БМВ-то ? =D> Честито ! Хваща око !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и "Началника" да се отчете по темата и тук :D Въпреки, че първоначално бях доста скептично настроена относно въпросния модел, тази красавица още като й гледах снимките ми грабна окото, а след като я видях на живо и имах честта да се повозя в нея/като изключим факта, че все едно бяхме на тренировка по дефанзивно шофиране из софийските улици, което очевидно е предизвикало реакцията ми smile168 / мога да кажа, че надмина всичките ми очаквания! Много ти е хубава количката Lubomirov, да си я караш със здраве и да ти носи само хубави преживявания!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - искам да отправя специална молба към всички - не исхвърляйте 17-ките си. Давайте ги насам, ще имам нужда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - искам да отправя специална молба към всички - не исхвърляйте 17-ките си. Давайте ги насам, ще имам нужда :)

 

От вчера имам доста свободни smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоите си джанти са си хубави що ти са кат моите ?? Само да знаеш че за тез борбети трябват фланци за отпред иначе подпират ботуша а одзаде може и без ако са 16 ако е 17 на 10ж като моите си иска 10мм фланец !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоите си джанти са си хубави що ти са кат моите ?? Само да знаеш че за тез борбети трябват фланци за отпред иначе подпират ботуша а одзаде може и без ако са 16 ако е 17 на 10ж като моите си иска 10мм фланец !

Много ми допадат, не знам защо. А и ако стане някой бартер с моите.. Аз имам някакви фланци, обаче какви са - идея нямам. Трябва да я поразчовъркам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Ники ! Много е хубава . Със здраве да си я караш и повече газ в завоите да подаваш :) smile035 Е все пак внимавай , че те дебнат , най-вече баварци ... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога няма да забравя удоволствието, когато за пръв път се качих на такава кола. smile168

Затова те поздравявам за попадението, lubomirov1985 и ще ти завиждам в добрия смисъл на думата! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и "Началника" да се отчете по темата и тук :D Въпреки, че първоначално бях доста скептично настроена относно въпросния модел, тази красавица още като й гледах снимките ми грабна окото, а след като я видях на живо и имах честта да се повозя в нея/като изключим факта, че все едно бяхме на тренировка по дефанзивно шофиране из софийските улици, което очевидно е предизвикало реакцията ми smile168 / мога да кажа, че надмина всичките ми очаквания! Много ти е хубава количката Lubomirov, да си я караш със здраве и да ти носи само хубави преживявания!

Началство, не се стягай толкова:) Има време и за по-брутални изяви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито много безаварийни километри тези коли доставят голямо удоволствие от шофирането

п.п имам много добри впечатления мой приятел имаше Е30 M20B20 страшна кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и "Началника" да се отчете по темата и тук :D Въпреки, че първоначално бях доста скептично настроена относно въпросния модел, тази красавица още като й гледах снимките ми грабна окото, а след като я видях на живо и имах честта да се повозя в нея/като изключим факта, че все едно бяхме на тренировка по дефанзивно шофиране из софийските улици, което очевидно е предизвикало реакцията ми smile168 / мога да кажа, че надмина всичките ми очаквания! Много ти е хубава количката Lubomirov, да си я караш със здраве и да ти носи само хубави преживявания!

Началство, не се стягай толкова:) Има време и за по-брутални изяви :)

 

Предварително се извинявам за спам-а: Но ще тръпна в очакване :smt017 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, поздравления! Трепеш рибата . Със здраве да дрифтиш и пълно да се кефиш на бавареца. Той си го може. =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Много готина кола!

Има ли газова уредба?

Специално за този тип мотор съм чул , че на ГАЗ върви повече от колкото на бензин.

 

Много добра визия има автомобила. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Много готина кола!

Има ли газова уредба?

Специално за този тип мотор съм чул , че на ГАЗ върви повече от колкото на бензин.

 

Много добра визия има автомобила. :smt017

Няма ГАЗ, няма и да има. Няма да я карам толкова, че да я газифицирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах ти мръснико..как можа с тоя ммс снощи...не съм спал заради тебе ! Още като ученик 7-8 клас ме возеше един приятел с такава алпина и ми е останал присърце тоз модел

Емоционална и безаварийна ти пожелавам ! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоите си джанти са си хубави що ти са кат моите ?? !

 

:smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля че джантите които са в момента на колата страшно и подхождат.

п.п.и стига сте го навивали с тези дрифтове,нека да си направи колата кукла и да си я кара спокойно с кеф.Този мотор не е подходящ много за дрифтове.Няма сила в ниските и не могат да се контролират-прави камшици щото се умаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля че джантите които са в момента на колата страшно и подхождат.

п.п.и стига сте го навивали с тези дрифтове,нека да си направи колата кукла и да си я кара спокойно с кеф.Този мотор не е подходящ много за дрифтове.Няма сила в ниските и не могат да се контролират-прави камшици щото се умаря.

определено не е за дрифт , за разкарване става !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля че джантите които са в момента на колата страшно и подхождат.

п.п.и стига сте го навивали с тези дрифтове,нека да си направи колата кукла и да си я кара спокойно с кеф.Този мотор не е подходящ много за дрифтове.Няма сила в ниските и не могат да се контролират-прави камшици щото се умаря.

определено не е за дрифт , за разкарване става !

 

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.