Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с ГИ съвети


Recommended Posts

Преди 10-15 дни си сложих ГИ - Ланди Ренцо не съм изминал много километри /около 600 / но забелязвам на моменти много леко придърпване когато трябва да подържам определена скорост да речем около 80 - 100 км. Когато съм в града и спазвам ограниченията и подържам между 50 - 60 км това придърпване го няма. При ускорение също не го усещам - може би веднъж само. Не съм пробвал да видя дали го има на бензин. Моля Ви за съвет и мнения на какво се дължи това придърпване защото нямам опит с газовите уредби. Ходих в сервиза в който ми я монтираха и ми казаха да си сменя свещите и кабелите и ако не се оправи тогава да отида пак.

Чух че в Пловдив работи Сашо много добър специалист за Ланди - Ренцо и ако някой има негови кординати моля да ми ги изпрати за да се свържа с него.

Ще Ви бъда много благодарен !

Моля Ви помогнете ми smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив (0885963681) Търсиш Александър, ако го няма просто обясни какъв ти е проблема. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.