Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставка за телефон О1?


nopain

Recommended Posts

Здравейте! Моля ви, ако някой е монтирал поставка за телефон в Октавия 1 и има снимки, да метне някоя идея къде да я сложа и каква, че няма фабрична, а ми липсва :(

Мерси! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо виж фабричната кои модели поддържа, щото моята (на О2) поддържа апарати отпреди 4 години. С две думи - абсолютно безполезна джаджа. Трябва да имам отделен апарат с отделен sim само за колата, за да я ползвам. Много ме е яд на Skoda, че не предлагат основи за по-нови апарати. Абсолютна излагация :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, имам предвид само стойка, аз ще си го вържа към каркит през блутут после, въпроса е за някакво практично, удобно и незагрозяващо място, както и за читав модел. Таблото няма много свободно място, затова се чудя... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналната като стойка става за конкретен модел апарат. Не е универсална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Май не се изразявам правилно.

Това е таблото

3519990S.jpg

Къде сте поставили да речем такава стойка

3519975o.jpg

Просто се чудя къде да я сложа и мислех, че някой го има снимано :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си я монтирал от ляво на волана. По средата ми пречи и ме дразни, въпреки, че е по-удобно за десняците. За съжаление снимка преди сряда няма да мога да направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам няма кой знае колко подходящо място, все ще пречи на нещо - я на въздуховодите, я на радиото или климатика. Вариант е може би дълго рамо с гумена вендуза и за средата на стъклото, там дето по принцип много хора слагат навигация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не са предвидили място за джаджи. Вляво от волана ще ми е крайно неудобно, стъклото е вариант, но наистина трябва да е сериозно рамо... Последната ми опция е поставката за очила, която се намира до ръчната. И без това не я ползвам и се чудя какви функции да й измисля :D Тръгвам мигайки към "Техномаркет" да разгледам поставките! :idea: :D Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да намериш нещо в Техномаркет, аз си намерих такава поставка за навигация в магазин за GSM аксесоари. На оригиналната се беше развалила вендузата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влиза, но това е мястото на морската ми звезда... :D Майтап, става, но скоро ще го избушвам за медия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има 2 удобни места - едното е отвор за чаши между скоростния лост и ръчната. Второто място - на шофьорската седалка отляво има отвор с неясна цел - там е много удобно за телефон също. На О1 няма ли такива "дупки"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има различно усещане. На мен в ляво ми е супер удобно. По средата е кофти. Далеч е и трябва много да се протягаш. То дори радар детектора ми е неудобен там, ама то за него няма голям избор smile049

 

Мога да ти преложа и друг вариант - по средата на таблото слагаш едно Gecko и нямаш грижи. В Нивата съм с такова.

 

spydee_gecko_telefon_midi.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

При мене е фабрична стойката за телефона. Поставена е отстрани на радиото към жабката, но е много по-компактна от тази която си снимал, така че твоята няма да е удобно да я поставиш там, ако все пак желаеш кажи да ти изпратя снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Пичове, купих тази: http://www.technomarket.bg/products/090 ... tand-koala Не ме кефи, дразни ме. Разменям я веднагически за един стикер и две лайсни! :D:D:D Някой ако има интерес, да звъни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикера ми дойде, чакам лайсните :)

колега, не знаеш ли, че пълно щастие нЕма ?! :lol:

Казах ти - в джоба на ризата, ами ти - стойка, та стойка - на ти ся стойка smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

При мене е фабрична стойката за телефона. Поставена е отстрани на радиото към жабката, но е много по-компактна от тази която си снимал, така че твоята няма да е удобно да я поставиш там, ако все пак желаеш кажи да ти изпратя снимка.

Аз също бих предложил този вариант, но колегата ме е изпреварил smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве , за кво ви са тез стойки ? Не мой ли да си седи там до подлакътника или в джоба на панталона ??? За кво ви са тез грозотии - само телефон липсва на таблото ... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време беше модно тефтерче с лепка на стъклото. Никой нищо не пишеше в него, но беше много ВАЖНО да го има smile004

 

Стойката за телефон е уникално безсмислено нещо, още повече че Skoda правят всичко възможно да обезсмислят оригиналната такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахах :D Нещо като оранжев китеник в Москвич... Или клатеща се ръчичка със среден пръст на задното стъкло на пернишка Лада smile096 smile096 smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрън-дрън! Телефона, освен като телефон, се ползва и за навигация. Освен това често му се ползва говорителя за водене на разговори в движение. С други думи удобно е да е на таблото, а не да се чудя как да гледам и пътя и него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.